dodano: 2020-07-31 13:30:01

Króktie Info - Zapowiedziano LightBreak, Quantum League za darmo przez weekend, Darkestville Castle z datą premiery

Autor: AnoX
Króktie Info - Zapowiedziano LightBreak, Quantum League za darmo przez weekend, Darkestville Castle z datą premiery
0

Zapowiedziano interesujące LightBreak, Quantum League jest dostępne za darmo przez weekend, Darkestville Castle już z datą premiery. Więcej w Krótkie Info!
 
LightBreak to zupełnie nowa propozycja Deev Interactive starająca się połączyć przygodówkę, musical oraz grę typu puzzle w bardzo przyjemnym klimacie.
 
 
 
Quantum League oficjalnie doczekało się startu darmowego weekendu, podczas którego gracze mogą się zapoznać z tytułem bazującym na paradoxie czasu oraz zarządzania jego zakresem w lekko sportowym stylu!
 
 
 
Darkestville Castle, najnowsza propozycja Epic LLama i Buka Entertainment, doczekała się ogłoszenia daty premiery, która ma zaliczyć premierę już 13 sierpnia 2020 roku na PC, PS4 i XB1 oraz NSH.
 
 
 
Banners of Ruin trafiło dziś do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych! Co dokładnie czeka na graczy?
 
 
Necronator: Dead Wrong to zupełnie nowa propozycja Toge Productions i Modern Wolf, za sprawą której możemy stanąć do rywalizacji z potworami w stylu karciankowo-strategicznym 
 
 
 
TERA Battle Arena to nowa propozycja En Masse Entertainment, które szykuje tego typu rozszerzenie do gry MMO znanej jako TERA, która ma zagościć na komputerach osobistych w 2020 roku.
 
 
 
Pierwszą rocznicę zwiera World of Warships Legends, za sprawą którego możemy się zapoznać z wielką aktualizacją, Wczesnym Dostępem francuskich niszczycieli oraz kampanią „U wrót Walhalli”.
 
World of Warships Legends zadebiutowało 12 sierpnia 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One. 
 
 
 
 
Zapowiedzi programowe SundanceTV na sierpień 2020 to nowy cykl - Świat na Wojnie, premiery filmowe i kontynuacja serii dokumentalnej
 
 
Dziś na rynku zadebiutowało Total War: WARHAMMER – Edycja bestialska (Savage Edition), czyli specjalna wersja gry zawierająca wielki pakiet zawartości z Total War: WARHAMMER.
 
 
Humankind doczekało się krótkiego wideo-wprowadzenia za sprawą którego możemy się dowiedzieć jak ma działać inicjatywa OpenDev, za sprawą której społeczność ma mocno uczestniczyć w procesie tworzenia gry, co rozpoczyna właśnie Scenariusz 1.
 
 
 
Merge Games doczekało się ogłoszenia planów dotyczący Wczesnego Dostępu strategii DwarfHeim, która już wkrótce umożliwi nam zapoznanie się z trybami dla pojedynczego gracza, trybów współpracy czy wieloosobwych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama