dodano: 2020-09-21 20:29:30

Wirtualny BlizzCon 2021 to BlizzConline! Poznaliśmy dokładną datę wydarzenia! Kiedy odbędzie się kolejne święto Blizzard Entertainment?

Autor: AnoX
Wirtualny BlizzCon 2021 to BlizzConline! Poznaliśmy dokładną datę wydarzenia! Kiedy odbędzie się kolejne święto Blizzard Entertainment?
95°
1

BlizzCon 2020 oficjalnie się nie odbędzie, jednakże Activision Blizzard zapowiedziało, że na początku 2021 roku odbędzie się Wirtualny BlizzCon 2021!
 
Teufel AIRY TRUE WIRELESS to nowe słuchawki z małą oraz zgrabną obudową! Co potrafią? Co oferują?

Wirtualne imprezy... wirtualne frazesy...

Ograniczenia na świecie okazały się znaczące, w wyniku czego niestety wiele imprez się nie odbyło, a dotychczasowe, cyfrowe wydarzenia niestety póki co generalnie wieją nudą.
 
Niemniej póki co nie poznaliśmy dokładnych planów Blizzarda, który zdecydował się ostatecznie ujawnić czego się możemy spodziewać. Otóż na początku 2021 roku odbędzie się wirtualny BlizzCon, za sprawą którego będziemy mogli dowiedzieć się co dalej planuje korporacja.
 
Dotychczas jedynie niektórzy przedstawiciele firmy wspominali o tego typu pomyśle, jednakże dopiero teraz poprzez finansowe raporty potwierdzono tego typu przygotowania.

Jakie gry mogą się pojawić podczas BlizzConu 2021 w wirtualnej formie?

Portfolio wydarzenia niestety nie jest nam jeszcze oficjalnie znane, jednakże fani najmocniej będą oczekiwać na dokładne informacje dotyczące Diablo IV, ponadto co nieco być może dowiemy się o Overwatch 2 oraz planach na tę markę. Hearthstone zapewne doczeka się kolejnego ogłoszenia rozszerzenia i być może jakiś informacji o kolejnym roku wsparcia. 
 
Blizzard zapewne nie zapomni także o StarCraft-ie II, o kolejnych atrakcjach w Heroes of the Storm czy o planach dotyczących World of WarCraft o Shadowlands, dotychczas prezentowanego poprzez specjalne transmisje.

Kiedy odbędzie się Wirtualny BlizzCon 2021? 

Jeszcze nie poznaliśmy dokładnej daty wirtualnego BlizzConu 2021, jednakże Activision Blizzard ogłosiło, że możemy się spodziewać tego typu imprezy na początku 2021 roku.
 
blizzconline-data

Data BlizzConline 2021

Wirtualny konwent BlizzConline odbędzie się w terminie 19-20 lutego 2021 roku, w całości w sieci.

Co odbywać się będzie w ramach BlizzConline?

W ramach nowej formuły nie zabraknie wielu atrakcji, a także prezentacji... wielu rodzajów prac stworzonych przez społeczność. Oczywiście nie zabraknie pokazów i konkursu cosplay'owego, konkursu artystycznego, cyfrowych opowieści oraz pokazu talentów, a także.. pochodu Murloków!
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-08-05 11:09:55

Powinno byc wiecej takich imprez i wlasnie online. Po co robic zbiegowiska bez sensu. Udostepnic gry demo tez online i sprawa zalatwiona ;)

Reklama
Reklama