dodano: 2019-12-15 06:05:12

Kim kierowaliśmy w demie P.T.? Odpowiedź może Was nieco zaskoczyć!

Autor: AnoX
38°
0
Kim kierowaliśmy w demie P.T.? Odpowiedź może Was nieco zaskoczyć!
P.T. było niezwykle ciekawą propozycją w formie grywalnej zapowiedzi Silent Hills, które nie powstało. Dopiero dziś wiemy kim był protagonista dema!
 
Dzięki Lance'owi McDonaldowi dowiedzieliśmy się w końcu, kim wybrani gracze mieli przyjemność pokierować w ramach wersji demonstracyjnej. Jak się okazuje odpowiedź jest dosyć prosta i... to może jest jej zaleta. Jak się okazuje głównym bohaterem była postać, w którą wcielał się Norman Reedus.
 
 
Dzięki dogłębnemu pogrzebaniu w kodzie autorowi specjalnego trybu udało się uzyskać dostęp do możliwości ręcznego ustawienia postaci gracza. Ujrzeć mogliśmy postać znanego aktora, który był dość szczegółowo odwzorowany, zatem wersja była przez długi czas szlifowana.
 
Historię konfliktu oraz przejścia do etapu samodzielnej pracy nad innym tytułem Death Stranding wszyscy znamy, niemniej to niezwykle interesujące, że gracze wciąż potrafią coś ciekawego odkryć w ramach niedużego wydania.
 
W sieci w kilku miejscach pojawiły się pogłoski, które wskazują, że ponoć Hideo Kojima jest zainteresowany ponownym nawiązaniem współpracy z Konami, aby ostatecznie wypuścić Silent Hills jako pewnego typu podziękowanie graczom za ich wsparcie w jego trudnych momentach. Nie brzmi to zbyt prawdopodobnie, no ale być może duże środki znajdują się w grze....
 

źródło: gamerant.com/pt-camera-hack-norman-reedus/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama