dodano: 2020-07-14 19:45:01
PCPS4PS4 PROXBOX

KING Art Games prezentuje Ruswiet, jedną z frakcji w nadchodzącej strategii Iron Harvest! Kim są? Czym się posługują?

Autor: AnoX
KING Art Games prezentuje Ruswiet, jedną z frakcji w nadchodzącej strategii Iron Harvest! Kim są? Czym się posługują?
0

Iron Harvest doczekało się zupełnie nowego zwiastuna w ramach którego możemy lepiej poznać frakcję Ruswiet. Co zademonstrowało Deep Silver i KING Art Games?
 
Najnowszy materiał stanowi otwarcie cyklu Faction Feature w ramach którego gracze będą mogli poznać lepiej poszczególne frakcje, ich charakterystykę, preferowane taktyki oraz jednostki.
 
When I Was Young oficjalnie zaliczyło w piątek swoją premierę! Co przygotowały WallRus Group i Art Games Studio?
 
Po Wielkiej Wojnie Ruswiety stoją przed wielkimi zmianami, rewolucja wisi w powietrzu, a sprawy wewnętrzne niestety nie zapowiadają się zbyt optymistycznie.
 
To motywuje przywódców do agresywniejszych działań, dzięki którym będzie można ustanowić porządek oraz pozyskać chwilę czasu do wykorzystania przeciwko przeciwnikom politycznym wewnątrz własnej ojczyzny.
 
Ich potężne mechy pochłaniają wiele surowców, wobec czego konieczne jest przeprowadzanie skutecznych ataków skierowanych właśnie na  zasoby surowców. Maszyny nie należą do zbyt szybkich, wobec czego ich pancerze są projektowane z myślą o przyjmowaniu wielkich ilości obrażeń.
 
Rzecz jasna nie zabrakło propozycji na duże dystanse oraz pomniejszych jednostek, korzystających z a'la egzoszkieletów. Potężne modele z daleka budzą postrach i z rzadka się zatrzymują przed czymkolwiek.
 
Iron Harvest ma zadebiutować 1 września 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama