dodano: 2022-03-10 12:00:02
ANDIOSNSH

King Arthur: Knight's Tale znów przesunięte, Real Boxing 2 ciągnie Vivid Games, Onde z datą premiery - Krótkie Info

aktualności news King Arthur: Knight's Tale znów przesunięte, Real Boxing
King Arthur: Knight's Tale znów przesunięte, Real Boxing 2 ciągnie Vivid Games, Onde z datą premiery - Krótkie Info
17°
0

King Arthur: Knight's Tale znów przesunięte, Real Boxing 2 ciągnie Vivid Games, Onde z datą premiery. Więcej w Krótkie Info!

Węgierskie studio NeocoreGames poinformowało, że King Arthur: Knight's Tale ponownie zostało przesunięte, w wyniku czego projekt trafi na Steam dopiero 26 kwietnia 2022 roku.

 

Opera poinformowała, że jej przeglądarka GX doczekała się współpracy i integracji z systemem podświetlenia Logitech G LIGHTSYNC RGB.

Opera_Logitech_2 

 

Vivid Games powoli podsumowuje swoje wyniki za luty, w których po raz kolejny Real Boxing 2 stało się ponownie kluczowym projektem pod względem przychodów, które wyniosły 2,24 miliony złotych.

Przychody za luty są niższe od styczniowych, jednak co istotne kluczowe wskaźniki, np. ARPU, utrzymaliśmy na wysokim poziomie. W lutym rozpoczęliśmy ekspansję w kierunku nowych kanałów dystrybucji. Weryfikujemy możliwości jakie dają naszej marce Twitter, Snapchat czy TikTok, jednak wpływu tych działań na przychody spodziewamy się w ciągu kilku miesięcy. W marcu użytkownicy otrzymają możliwość uczestniczenia w aż dwóch kampaniach live ops. Pierwsza z nich zaoferuje postać dobrze już znanego Manny’ego Pacquiao, w drugiej pojawi się nowy atrakcyjny bokser. Spodziewamy się pozytywnego przyjęcia. Grę czeka też istotna przebudowa wewnętrznego sklepu, co przełoży się pozytywnie na monetyzację bazującą na mikropłatnościach. – podkreśla Bartosz Biniecki, product owner marki Real Boxing w Vivid Games.

Ostatnie dwa tygodnie i wybuch wojny za naszą wschodnią granicą kosztowały nas wszystkich dużo stresu. Nasi pracownicy zaangażowali wiele sił i środków w to, by pomóc na różne sposoby. Jako pracodawca podjęliśmy też niezbędne kroki, by zapewnić wszystkim pracownikom, którzy tego potrzebują wsparcie. Ułatwiliśmy również rekrutację dla kandydatek i kandydatów z Ukrainy. Stale rozważamy scenariusze wyrażenia dodatkowego wsparcia dla Ukrainy. Jeśli chodzi o wpływ wojny na przychody ze sprzedaży nie jest on istotny. Dystrybucja w Ukrainie, Rosji i na Białorusi stanowiła niewielki odsetek naszych przychodów. Przewidujemy, że konflikt może w nieco większym stopniu wpłynąć na stawki za wyświetlanie formatów reklamowych, jednak obecne wahania i tutaj nie są istotne. Pozytywnie na wyniki Spółki przekładają się wysokie obecnie kursy USD i EUR. – podkreśla Piotr Gamracy, członek Zarządu Vivid Games.

Jesteśmy na etapie finalizowania koncepcji własnej gry i prototypowania głównej pętli rozgrywki. W drugim kwartale planujemy zakończenie testowania prototypów i skupienie się na dewelopmencie. Na różnych etapach oceny w programie wydawniczym mamy też kilka obiecujących tytułów. W II kwartale ogłosimy, które z nich będziemy rozwijać. – dodaje Piotr Gamracy.

 

Zapraszamy również do: American Theft 80s Prologue trafił na Steama

 

Ship of Fools doczekało się zapowiedzi premiery, która ma się odbyć jeszcze w tym roku na komputerach osobistych oraz konsolach.

 

Onde to najnowsza gra w ofercie wydawcy Mixtvision, która ma zadebiutować już 17 marca bieżącego roku. Tytuł oferuje piękną grafikę oraz przyjemną rozgrywkę.

 

Star Dynasties doczekało się wprowadzenia dodatku Bloodlines, oferującego graczom kolejną dawkę strategicznych wyzwań oraz wielu rodowych niespodzianek.

 

Zapoznaj się również z: Ikai, przygodowy psychologiczny horror inspirowany folklorem japońskim zadebiutuje w tym miesiącu

 

Good Loot doczekało się zapowiedzi nowych puzzli, które związane będą z markami Assassin's Creed, Dragon Ball Super Universe 7 oraz Resident Evil 2.

 

Animal Shelter Simulator doczekało się ogłoszenia daty premiery, zaplanowanej na dzień 23 marca bieżącego roku.

 

No Gravity Games poinformowało, że Will You Snail trafiło na komputery osobiste oraz konsole, oferując graczom sporą porcję opowieści o sztucznej inteligencji oraz mrocznych sekretów.

 

Przeczytaj też:

 

Phobies doczekało się premiery na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych, oferując dynamiczną oraz efektowną rozgrywkę.

 

Philips 32M1N5800A i Philips 27M1N5200PA to dwie nowe growe propozycje MMD, przygotowane z myślą o zapewnieniu modeli 32- i 27-calowych.

32M1N5800A_00-IMS-pt_PT 

ESL ogłosiło, że nawiązało współpracę z firmą ZOWIE, która została oficjalnym sposnsorem zmagań w ramach 15. sezonu ESL Pro League.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama