dodano: 2019-01-05 16:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Kolejna darmowa gra od Epic Games - What Remains of Edith Finch

Kolejna darmowa gra od Epic Games - What Remains of Edith Finch
16°
0

Epic Games dorzuca jeszcze więcej węgla do swojej lokomotywy i niebawem do ściągnięcia będzie kolejna darmowa produkcja.
 
Tym razem do graczy trafi What Remains of Edith Finch, która ukazała się w 2017 roku na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4. To dość nietypowa przygodówka, która porusza temat kruchości i ulotności życia ludzkiego. Zadaniem graczy jest ustalenie czy jest ostatnim żyjącym członkiem swojej rodziny.
 
To także kolejny tytuł studia Giant Sparrow, które wypuściło równie oryginalną produkcję The Unfinished Swan. Na fabułę What Remains of Edith Finch składa się zbiór krótkich historii, które toczą się na przestrzeni 100 lat, od początku XX wieku aż do współczesności. Klimat gry przywodzi na myśl kultowy serial Davida Lyncha – Miasteczko Twin Peaks.
 
What Remains of Edith Finch zdążył zdobyć uznanie wśród graczy, a także główną nagrodę British Academy Games Awards 2017. Produkcja będzie dostępna od 10 do 24 stycznia, możecie ją też zakupić np. na Steamie w cenie 71,99 zł.
 
Firma Epic próbuje przekonać graczy ale także deweloperów do swojego sklepu, obiecując tym ostatnim godziwy podział zysków. Jak pamiętacie ostatnio do pobrania za darmo była Subnautica, a w chwili obecnej można jeszcze zgarnąć do 10 stycznia Super Meat Boy'a. 
 
Sklep Epic Games Store
 
Karta gry na Steam
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama