dodano: 2023-01-24 22:00:01
ANDIOSPCNSHPS
aktualności e-sport Koncert zagranicznego rapera The Kid LAROI już za cztery dni odbędzie się w Fortnite!

Koncert zagranicznego rapera The Kid LAROI już za cztery dni odbędzie się w Fortnite!

Gra: Fortnite
Koncert zagranicznego rapera The Kid LAROI już za cztery dni odbędzie się w Fortnite!
35°
0

Epic Games we wczorajszym dniu poinformowało nas oficjalnie o pojawieniu się zagranicznego artysty, który zagra swój koncert w Fortnite, jaki odbędzie się już za cztery dni. Co ciekawego jeszcze przygotowali dla nas twórcy Fortnite?

The Kid LAROI trafia do Fortnite!

Australijski artysta The Kid LAROI wraz z przy współpracy nawiązanej z Epic Games przygotowali dla nas bardzo ciekawe wydarzenie, które z pewnością spodoba się graczom i fanom Fortnite. Już od 28 stycznia 2023 roku od godziny 00:1 czasu polskiego będziemy mogli wziąć udział w koncercie zagranicznego rapera.

Zapoznaj się z: Współpraca Epic Games z Dead Space oraz powrót skinów do sklepu z serialu Stranger Things w Fortnite?

Co zrobić, aby wziąć udział w koncercie Dzikie Sny w Fortnite?

Co więcej, aby móc wziąć udział, musimy wejść na wyspę oraz wpisać kod, który znajdziecie na stronie Epic Games. Dodatkowo za ukończenie zadań The Kid LAROI, które dostępne będą od godz. 0:01 28 stycznia do 24:00 3 lutego  będziemy mogli otrzymać za darmo muzykę z lobby Love Again i Thousand Miles, ekran wczytywania LAROI i Łotr oraz graffiti LAROI tu był i Znak LAROI.

Co możemy wybrać na koncercie The Kid LAROI w Fortnite?

Wspomnieć, także musimy o turnieju Australijskiego rapera, za jaki wygrać możemy skórkę Bohatera wraz z przedmiotami kosmetycznymi. Oprócz tego już od godz. 1.00 czasu polskiego 27 stycznia 2023 w sklepie Fortnite dostępne będą też strój The Kid LAROI wraz z różnymi przedmiotami kosmetycznymi.

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama