dodano: 2019-08-06 13:20:52
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Konkurs: Green Hell, 3 przedmioty oraz amazońska dżungla!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Konkurs: Green Hell, 3 przedmioty oraz amazońska dżungla!
65°
9

Razem ze studiem Creepy Jar przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać szereg nagród wraz z kluczykami do Green Hell. Co należy zrobić?
 
Już na początku września gracze będą mogli wskoczyć do cyfrowej Dżungli Amazońskiej, gdzie wraz z bohaterem gry Green Hell będą musieli przetrwać w ekstremalnie nieprzyjaznych warunkach. O tym dlaczego to nie chęć podniesienia sobie poziomu adrenaliny skłoniła naszego protagonistę do tego typu wyjazdu,  będziecie się mogli przekonać już wkrótce. 
  
Konkurs został zorganizowany we współpracy z polskim studiem Creepy Jar.

ZADANIE konkursowe: 

Nawiązując do tematyki i głównych założeń gry postanowiliśmy zadać Wam pytanie: Jakie 3 przedmioty i dlaczego zabrałbyś/zabrałabyś ze sobą na przygodę w amazońskiej dżungli? Najlepsze 5 odpowiedzi zostanie wytypowane przez redakcję w oparciu o najbardziej kreatywne i oryginalne odpowiedzi!

Minimalna liczba znaków w tym konkursie wynosi 300 (bez spacji). 
 
Dodatkowym wymaganiem i koniecznością jest także aktualny profil na naszym portalu.

NAGRODA:

Najbardziej oryginalna i ciekawa odpowiedź zostanie wynagrodzona mechaniczną klawiaturą - Bloody B930 RGB, wyposażoną w optyczne przełączniki Light Strike, które do aktywacji wykorzystują sensor podczerwieni. Ta innowacyjna technologia zapewnia o 25% szybszą reakcję urządzenia względem tradycyjnych przełączników opartych na metalowych elementach – zaledwie 0,2 ms – i żywotność aż 100 mln kliknięć. B930 posiada również w pełni programowalne podświetlenie RGB i charakteryzuje się kompaktowym układem klawiszy bez bloku numerycznego (TKL).
 
Najlepsze 5 osób może liczyć na nagrody, które przyznawane będą w ramach systemu:

  1. Bloody B930 RGB + kod do gry Green Hell,
  2. Kod do Green Hell,
  3. Kod do Green Hell,
  4. Kod do Green Hell,
  5. Kod do Green Hell.  

WYNIKI:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone jako aktualizacja tego newsa i jako wpis na naszym Facebooku.

CZAS TRWANIA konkursu z Green Hell:

Od 22.07.2019 od godziny 20:00 do 5.08.2019 do godziny 20:00.

INNE INFORMACJE:

Na czas trwania konkursu komentarze zostaną ukryte, aby zapewnić bezpieczeństwo przed możliwymi plagiatami poszczególnych pomysłów. NIE ma możliwości poprawiania swoich prac. Przed publikacją swojej pracy dobrze się nad nią zastanów i sprawdź :). Po dodaniu Twój komentarz będzie widoczny tylko dla Ciebie. Jeśli Twój komentarz nie pojawił się, to znaczy że  post się nie zapisał. W razie problemów pisz na bok@lubiegrac.pl
 
Karta gry na Steam
 
 
[AKTUALIZACJA - 6.8.19 r.]
 
Dziękujemy wszystkim osobom za zainteresowanie oraz za zgłoszenia, które stały na wysokim poziomie i spowodowały, że mieliśmy problemy z wyborem poszczególnych miejsc. Klasyfikacja końcowa prezentuje się w następujący sposób:
 
  1. inssajdor
  2. Mort
  3. the_matrix
  4. eMdoKa
  5. czarna
 
Wszystkim osobom gorąco gratulujemy i tradycyjnie skontaktujemy się z Wami za pośrednictwem adresów e-mail, które podaliście przy okazji rejestracji w naszym serwisie.
 

Komentarze (9):
avatar the_matrix
dodano: 2019-08-13 21:00:01

Witam. Bardzo dziękuję za kod i nagrodę. Nic się nie stało!!! Mamy przecież jeszcze wakacje i sezon urlopowy :)

avatar AnoX
dodano: 2019-08-13 13:01:55

inssajdor the_matrix Witam Serdecznie, dzisiaj przesłane zostaną maile. Proszę mi wybaczyć na opóźnienie.

avatar the_matrix
dodano: 2019-08-10 20:19:40

Witam. Również bardzo dziękuję za wyróżnienie. Gratulacje dla pozostałych zwycięzców!!! Kiedy można spodziewać się maila z kodem na grę Green Hell? Pozdrowienia dla Całej Ekipy LubieGrać.pl!!!

avatar inssajdor
dodano: 2019-08-07 23:19:01

Hej, dzięki za wyróżnienie! Aż mi słów zabrakło. Kiedy mogę spodziewać się maila? Pozdrawiam!

avatar inssajdor
dodano: 2019-08-04 23:58:36

Numer jeden: książka kucharska "1001 rzeczy do przygotowania w zabójczej amazońskiej dżungli, bez dodatku glutenu" autorstwa Magdy Gessler. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że zbilansowana i uboga w gluten dieta jest lekarstwem na wyjście z nawet największej opresji, jaką zaserwuje nam ten mroczny i nieprzychylny człowiekowi las. Poza tym uwielbiam dobrze zjeść. Numer dwa: scyzoryk. Bo scyzoryk, scyzoryk tak na mnie wołają... id. Uwielbiam rzeźbić w drewnie. Dłuta i młotka nie byłbym w stanie dźwigać za sobą, przez całą wyprawę, a scyzoryk nie powinien stanowić większego problemu. Gdyby naszła mnie niespodziewanie przeraźliwa, okropna i niepojęta nuda to siadłbym sobie na pieńku i wystrugał coś ładnego. Może drewnianego pieska, może małpkę, może pełnoprawny domek na drzewie z aneksem kuchennym i antresolą dla gości. Numer trzy: gitarę. Wątpię czy uda mi się natrafić na porządny klub muzyczny w samym sercu amazońskiej kniei, dlatego też zatargałbym ze sobą sprzęt grający. Posiadam przekonanie graniczące z pewnością, że dałbym pierwszy koncert muzyki country pośród dziewiczej przyrody i milionach jadowitych zwierząt. Ale przynajmniej nie nudziłbym się.

avatar Mort
dodano: 2019-08-04 21:04:19

Jestem Mariusz. Dla przyjaciół, znajomych i wtajemniczonych Maryjan. Samo imię sprawia, że pod wrogami uginają się ze strachu kolana. Z zawodu inżynier, z powołania wielokrotny zbawca świata. W pracy projektuję tajemne rzeczy wiadome tylko mnie, a po pracy biegiem lecę do schroniska do swoich podopiecznych. A jak starczy czasu to wieczorem przygotowuję się do runmagaddonu – przywdziewam „wojenny” strój i biegam po lesie, taplając się w błocie. Zupełnie jak w amazońskiej dżungli – podobne warunki, ekwipunek, wrogowie. Do Amazonii zabrałbym męski box, w którym znajdzie się mydło wyrwidąb. Pomoże zmyć brud i znój po morderczym biegiu. Mam też procę, którą ustrzelę wrogów lub upoluję coś na ząb. ,A trzecia rzecz to coś na wzmocnienie - czekolada z chilli dodającą energii i suszona wołowina, a do popicia obowiązkowo sok z pomidorów. Są chwile, w których można pójść na wojnę z pełną świadomością tego, że poleje się krew! Powodem tej siermiężnej i odwiecznej wojny jest chęć udowodnienia sobie, że jest się twardzielem, który stawi czoła wyzwaniu. Moim polem walki jest las, błoto, ogień i woda. Zbroją – siła charakteru i wola przetrwania! Kolczugą- wytrzymałe mięśnie! W ręku dzierżę butelkę z wodą, która jest moją jedyną bronią. Zasadą, która muszę się kierować jest pokonanie wszystkich przeszkód i i przetrwanie w amazońskiej dżungli. Nie dam się pokonać wrogom – zmęczeniu, bólowi i lenistwu i zawsze wiernie trwam w swojej misji. Jedynym jeńcem, którego chcę wziąć żywcem jest zwycięstwo. Bądźcie moim sojusznikiem w tej wojnie, bo rekrutację komandosów czas zacząć. Taka właśnie jest moja natura – dzika i nieokiełznana. Mariusz Waleczne Serce :)

avatar czarna
dodano: 2019-08-04 08:49:09

Oczywiście że zabrała bym ze sobą łuk jak Lara Croft, krzesiwo czy pochodnie oraz ciuchy na przebranie bo to przecież takie ważne :)

avatar eMdoKa
dodano: 2019-07-26 13:53:28

1. Nóż podstawowe narzędzie dzięki któremu będziemy mogli stworzyć wiele przydatnych rzeczy, zaostrzyć kije, stworzyć dzidę, oprawić zwierzynę 2. Dobrze zabezpieczone zapałki by mieć dostęp do ognia który nas ogrzeje i pozwoli przygotować zdobyte mięso oraz po zmroku odstraszy dzikie zwierzęta 3. Menażkę do gotowania np. wody a i do zabezpieczenia zapałek przed zamknięciem

avatar the_matrix
dodano: 2019-07-25 22:54:00

Siekiera, mydło Biały Jeleń i papier toaletowy ;) Tak przygotowany zapuściłbym się jako preppers w amazońską dżunglę w grze GreenHell. Siekiera do wycinania drzew, mydło do mycia, a papier wiadomo do czego :) Grafika, survival, amazońska dżungla i poczucie się jak Ten sławny Bear Grylls przed ekranem komputera i to siedząc w domu. Bear Grylls i jego przetrwanie w różnych warunkach od lat mnie fascynuje. On wie co zrobić żeby się nie odwodnić, jak obrobić mięso, żeby się nie zatruć oraz gdzie się udać żeby Nas znaleźli. Służył w Siłach Specjalnych więc wie jak poradzić sobie w takiej dziczy, aby marnie nie skończyć. Dzięki takiej grze jak Green Hell możemy właśnie poczuć się Bear i chodź wirtualnie przetrwać w dzikiej, amazońskiej dżungli. Dodatkowym atutem jest, że gra Green Hell została stworzona przez Nasz Rodzimy zespół - Creepy Jar, mający w swoim zespole osoby odpowiedzialne za Dying Light oraz Dead Island. Nie ma zombiaków, ale poczuć się jak Bear to też jest coś :) Mój zestaw przetrwania w amazońskiej dżungli w załączniku!!!

Reklama
Reklama