dodano: 2018-07-10 18:01:14
PC

KONKURS z Tales of Cosmos - wszechświat jest taki piękny

Autor: agusia16
KONKURS z Tales of Cosmos - wszechświat jest taki piękny
13°
1

Tales of Cosmos, to przygodowa, niezależna produkcja Red Dwarf Games, która, jak w tytule zabiera graczy w międzygalaktyczną podróż, o czym przeczytać możecie w naszej recenzji . Kosmos to rzecz jasna nie tylko odległe planety, ale i przepiękne gwiazdy, galaktyki i konstelacje. 
 

ZADANIE:

A skoro mamy wakacje, czas błogiego lenistwa i urlopowania, a letnie niebo raczy nas wielką ilością spadających gwiazd i zachęca do ich obserwowania, toteż mamy dla Was razem z twórcą gry, studiem Red Dwarf Games pierwszą wakacyjną zabawę, grę w gwiezdnego obserwatora. Grafika, którą widzicie poniżej przedstawia 12 gwiazdozbiorów, odpowiedników znaków zodiaku. Waszym zadaniem jest nazwanie ich w języku polskim i po łacinie oraz uszeregowanie ich od znaku rozpoczynającego rok, po ten, który go kończy. Prosimy też, byście w dosłownie kilku zdaniach opisali nam jaki gwiazdozbiór najbardziej przypomina Wam znak zodiaku (przyznacie, że są bardzo abstrakcyjne) i dlaczego. Liczymy na Waszą pomysłowość i liczne uczestnictwo w konkursie. Powodzenia! 
 
 konkurs_

NAGRODA:

Gra Tales of Cosmos w cyfrowej wersji.
 

WYNIKI:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone jako aktualizacja tego newsa oraz jako wpis na naszym Facebooku.
 

CZAS TRWANIA:

Od 09.07.2018 do 30.07.2018 do godziny 18:00
 

INNE INFORMACJE:

Na czas trwania konkursu komentarze zostaną ukryte, aby zapewnić bezpieczeństwo przed możliwymi plagiatami poszczególnych pomysłów. NIE ma możliwości poprawiania swoich prac. Przed publikacją swojej pracy dobrze się nad nią zastanów i sprawdź :). Po dodaniu Twój komentarz będzie widoczny tylko dla Ciebie. Jeśli Twój komentarz nie pojawił się, to znaczy że post się nie zapisał. W razie problemów piszcie na bok@lubiegrac.pl

W tym newsie komentarze są tymczasowo ukrytę, jeśli jesteś zalogowany to będziesz mógł pisać i widzieć tylko swoje komentarzę, reszta komentarzy zostanie ujawiniona dopiero gdy redakcja o tym zadecyduje.
Komentarze (1):