dodano: 2021-04-01 07:10:02

Konsolowe abonamenty - Kwiecień 2021, Odmienna strategia coraz mocniej jest widoczna...

Autor: AnoX
Konsolowe abonamenty - Kwiecień 2021, Odmienna strategia coraz mocniej jest widoczna...
36°
0

Sony oraz Microsoft postawił na odmienne strategie w przypadku PlayStation Plus i Games With Gold. Więcej w Konsolowe abonamenty - Kwiecień 2021!

Długo musieliśmy zaczekać na oferty abonamentowe obu producentów, jednakże jak już je otrzymaliśmy, mogliśmy jeszcze mocniej zobaczyć jak drastycznie różni się jakość obu zestawień. 

Co w kwietniu 2021 zostanie udostępnione przez PlayStation?

Bardzo długo trwało zapowiedzenie jaka będzie oferta w kwietniu, ale jak już została zaprezentowana to od razu cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Najwięcej uwagi przyciągać będzie Oddworld Soulstorm, które naturalnie debiutuje premierowo na PlayStation 5, stanowiąc kolejne tego typu zdarzenie.

Drugą dużą grą jest Days Gone, czyli propozycja ekskluzywna Sony, która za pewien czas zagości także na komputerach osobistych.

Nie zabrakło także trzeciej gry, jaką zostało Zombie Army 4 Dead War, czyli czwarta odsłona alternatywnej serii kooperacyjnych snajperskich zmagań z zombie!

Gry w PlayStation Plus - Kwiecień 2021:

  • Zombie Army 4 Dead War [PS4/PS5],
  • Oddworld Soulstorm [PS5],
  • Days Gone [PS4/PS5].

 

Zapoznaj się także zMarka Ghostrunner sprzedana! 505 Games wykupiło IP od All in! Games

 

Jakie gry znajdziemy w Xbox-owym abonamencie w kwietniu 2021?

Microsoft coraz mocniej stawia na swój flagowy produkt w postaci abonamentu Xbox Game Pass, zdecydowanie odsuwając na bok Games With Gold.

Tym razem Xboxy Series X i Xboxy Series S (wraz z XB1) otrzymamy Viking Wolves od Midgard oraz Truck Racing Championship, czyli tytuły bardzo mało znane i dość przeciętnie przyjęte.

Ponadto zapomnieć nie możemy także o tym, że Na konsole poprzedniej generacji wydane zostały także Dark Void i Hard Corps Uprising.

Gry w Xbox Live Gold (Games With Gold) - Kwiecień 2021:

  • Vikings: Wolves of Midgard - od 1 do 30 kwietnia [XSX, XSS, XB1],
  • Truck Racing Championship - od 16 kwietnia do 15 maja [XSX, XSS, XB1],
  • Dark Void - od 1 do 15 kwietnia [XSS i XSXXB1, X360],
  • Hard Corps Uprising - od 16 do 30 kwietnia [XSX, XSS, XB1, X360].  

Konsolowe abonamenty - Kwiecień 2021, powolny upadek Games With Gold...

[Komentarz redaktora] Sony oraz Microsoft obrały odmienne drogi docierania do klientów, co najlepiej widać właśnie na growych abonamentach, kształtowanych odmiennymi strategiami. To ciekawe, gdyż różnice z miesiąca na miesiąc stają się coraz większe....


Komentarze (0):
Reklama
Reklama