dodano: 2020-06-29 23:30:02

Konsolowe abonamenty - Lipiec 2020, Sony świętuje 10 urodziny PlayStation Plus, Microsoft nieźle wyprzedziło konkurencję?

Autor: AnoX
Konsolowe abonamenty - Lipiec 2020, Sony świętuje 10 urodziny PlayStation Plus, Microsoft nieźle wyprzedziło konkurencję?
45°
0

Sony Interactive Entertainment świętuje 10 urodziny PlayStation Plus, Microsoft nieźle uprzedziło konkurencję. Więcej w Konsolowe abonamenty - Lipiec 2020!
 
Japońska korporacja nie spieszyła się z opublikowaniem swojej oferty, jednakże przygotowane tym razem atrakcje mogą to wielu graczom wynagrodzić. W końcu PlayStation Plus obchodzi swoje 10 urodziny, a to dla graczy okazja do zgarnięcia prezentów od solenizanta ;) 

Co tym razem przygotowało PlayStation?

Sony tym razem zdecydowało się dorzucić jedną grę gratis, choć jej specyfika może sprawić, że wielu graczy mimo wszystko narzekać. Nim to niej przejdziemy nie zapominajmy o klasycznym pakiecie.
 
Gdy spojrzymy na tytuł NBA 2K20 to od razu na twarzy pojawia się uśmiech satysfakcji, nawet pomimo tego, że gra wyjątkowo upstrzona była mikrotransakcjami, lootboxami oraz innego typu finansowymi "dodatkami". Po szeregu promocji, nadszedł czas na darmowe wydanie na PlayStation 4, które wciąż może się obronić jakością.
 
Tuż obok umieszczono Rise of the Tomb Raider, które na obecnej konsoli Sony dostępne było już w pełniejszym pakiecie po okresie ekskluzywności dla Xbox One'ów. W tym wypadku już nie ma żadnych wątpliwości dotyczących jakości rozgrywki.
 
Na koniec pozostaje nam prezent w posatci Erica, gry-filmu opracowanego do linii PlayLink, w ramach której kontrolerem jest nasz smartfon lub tablet, wobec czego wielu graczy może pobrać ten tytuł bez większego zadowolenia, choć Ci co zagrają raczej na poziom wykonania narzekać nie będą.
 
Sony zaprasza także do PS Store, gdzie będzie można pobrać darmowy motyw w związku z rocznica, a już od 4 lipca 2020 roku od godziny 00:01 do 5 lipca 2020 do godziny 23:59 odbędzie się weekendowy tryb wieloosobowy.

Gry w PlayStation Plus - Lipiec 2020:

 
 • NBA 2K20, [PS4],
 • Rise of the Tomb Raider: 20-lecie [PS4],
 • Erica [PS4].
 
ps-plus-10-lat-infografika
 
 
 
 

Jakie gry znajdziemy w Xbox-owch abonamentach?

"Zieloni" po raz kolejny zdecydowali się opublikować swój zestaw gier, który tym razem może się pochwalić bardzo dobrym wykonaniem oraz opracowaniem, dzięki czemu fani Xbox-ów będą zadowoleni. 
 
WRC 8 to jedna z ostatnich gier kreowanych przez KT Racing i Bigben Interactive w ramach licencji WRC, która doczekała się sporo dobry ocen od zeszłego roku.
 
Ponadto sprawdzić będziemy mogli również Dunk Lords, czyli propozycję stawiającą na jeszcze bardziej zręcznościowe i nieco humorystyczne podejście do miejski koszyków niż ma to miejsce w NBA Playgrounds.
 
Fani serii Saints Row będą sobie mogli przypomnieć jedną z najbardziej nietypowych odsłon serii, czyli Saints Row 2, które powoli odchodziło od realizmu na rzecz mniejszej bądź większej dawki humoru.
 
Na koniec pozostaje jeszcze JUJU, czyli jedna z ostatnich gier studia Flying Wild Hog... tak, jest to studio znane z Shadow Warrior i Shadow Warriora 2! ;)

Gry w Live Gold (Games With Gold) - Lipiec 2020:

 
 • WRC 8 FIA World Rally Championship - od 1 do 31 lipca [XB1],
 • Dunk Lords - od 16 lipca do 15 sierpnia [XB1],
 • Saints Row 2 - od 1 do 15 lipca [XB1, X360],
 • JUJU - od 16 do 31 lipca [XB1, X360].  
 
 

Co nowego zagości w Xbox Game Pass?

W ostatnim czasie nowsza usługa Microsoftu wzbogaciła się o cztery gry -  Night Call, Observation, Streets of Rogue, The Messenger. Warto jednak pamiętać o tym, że do dziś można zagrać (po raz ostatni) w:
 
 • Battlefleet Gothic: Armada
 • Die for Valhalla!
 • Life is Strange 2
 • Metal Slug X
 • Metro Exodus
 • Neon Chrome
 • Shadow Tactics: Blades of the Shogun
 • SteamWorld Dig 2
 • The Flame in the Flood

Konsolowe abonamenty - Lipiec 2020, która firma pokazała się z lepszej strony?

[Komentarz redaktora] Gdyby nie podstawowy zestaw to można by pomyśleć, że Sony tak naprawdę nie przygotowała zbyt wielu mocnych gier, jednakże obecnie nie możemy specjalnie narzekać. Microsoft nieźle pokazał się ze swoimi grami, przy czym wciąż wiele osób może powiedzieć... połączcie w końcu to Games With Gold i Xbox Game Pass. :P

Specjalnie narzekać nie możemy, w związku z czym warto chyba w tym miesiącu zainwestować w oba abonamenty, gdyż w ich ramach czekają na nas godziny przynajmniej dobrej zabawy.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama