dodano: 2021-09-30 06:00:01

Konsolowe abonamenty - Październik 2021, PS Plus błyszczy, Games With Gold zawodzi...

Autor: AnoX
Konsolowe abonamenty - Październik 2021, PS Plus błyszczy, Games With Gold zawodzi...
27°
0

Sony postarało się, aby PS Plus tym razem zabłyszczało, natomiast Games With Gold mocno dołuje.... Więcej w Konsolowe abonamenty - Październik 2021!

Mijający dziś miesiąc okazał się sporym zawodem dla posiadaczy konsolowych abonamentów, tymczasem już na horyzoncie pojawia się nieco lepszy czas... ale jedynie w przypadku PlayStation Plusa. W ten też sposób potwierdzają się odmienne strategie Sony oraz Microsoftu.

W październiku 21 PlayStation Plus znów błyszczy!

Po raz kolejny posiadacze konsol PlayStation 5 mogą liczyć na 3 tytuły i to nie byle jakie tytuły. Nie zawsze są to świeżynki, ale i tak są to niezłe, starsze propozycje.

Jedną z tych ostatnich jest Mortal Kombat X, czyli świetnie przyjęta odsłona znanego cyklu, stawiająca na szereg lubianych postaci, mierzących się jednym z najciekawszych fabularnie rozdziałów marki.

PGA Tour 2K21 to natomiast o wiele spokojniejsza gra, symulacyjno-zręcznościowe podejście do golfa oraz zaciętej rywalizacji, w której liczy się skuteczność oraz precyzja.

Na koniec pojawia się jeszcze debiutująca w abonamencie gra w postaci strzelanki Hell Let Loose, której recenzja niedawno zagościła na naszych łamach.

Gry w PlayStation Plus - Październik 2021:

  • Mortal Kombat X [PS4/PS5],
  • PGA Tour 2K21  [PS4/PS5],
  • Hell Let Loose [PS5].

 

Zapoznaj się także z: Horror w stylu noir, Dollhouse, w wersji cyfrowej i pudełku, z datą premiery na Nintendo Switch

 

Games With Gold w październiku 2021 niestety dołuje...

Niestety w przypadku Xboxów, gracze mogą liczyć na dynamiczne Aaero, efektowną propozycję opracowaną przez dwuosobowe studio! Hover to natomiast gra o dzielnych graczach, którzy w cyfrowej rzeczywistości starają się powstrzymać tradycyjny, świat represji.

W ramach Wstecznej Kompatybilności, gracze mogą liczyć na lubiane oraz cenione klasyki w postaci Castlevania: Harmony of Despair i Resident Evil Code: Veronica X. Oba projekty ze znanych uniwersów wciąż mogą znacząco bawić i zadowalać!

Gry w Xbox Live Gold (Games With Gold) - Październik 2021:

  • Aaero - od 1 do 31 października [XSX, XSS, XB1],
  • Hover - od 16 października do 15 listopada [XSX, XSS, XB1],
  • Street Fighter IV - od 1 do 15 października [XSS i XSXXB1, X360],
  • Resident Evil Code: Veronica X - od 16 do 31 października [XSX, XSS, XB1, X360].  

 

[AKTUALIZACJA] W Polsce nastąpiła zmiana w wyniku której Castlevania: Harmony of Despair zostało zastąpione przez Street Fightera IV. 

 

Xbox Game Pass w październiku 2021 niestety dołuje...

Pomimo późnego startu kluczowa usługa Miucrosoftu i tak zapewnia graczom sporo satysfakcjonujących produkcji. W październiku oferta rozszerzyła się o takie propozycje jak:

Konsolowe abonamenty - Październik 2021, miesiąc wyraźnie lepszy?

[Komentarz redaktora] O ile wrzesień był tragiczny, o tyle październik okazuje się nieco lepszy. Nie jest to rewelacja, ale bez dwóch zdań to dobry okres z kilkoma ciekawymi propozycjami i zaskoczeniami. W październiku PS Plus wyraźnie radzi sobie lepiej niż GWG, które wydaje się bardzo ciężko i długo umierać....

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama