dodano: 2020-07-28 22:10:01

Konsolowe abonamenty - Sierpień 2020, Sony dostarcza niezły pakiet z tytułem premierowym, Microsoft ewidentnie sobie odpuszcza....

Autor: AnoX
Konsolowe abonamenty - Sierpień 2020, Sony dostarcza niezły pakiet z tytułem premierowym, Microsoft ewidentnie sobie odpuszcza....
29°
0

Sony postawiło na mocny zestaw w PS Plus na następny miesiąc, Microsoft niestety mocno zawodzi. Co pokazano? Więcej w Konsolowe abonamenty - Sierpień 2020!
 
Po ostatnich zapowiedziach Microsoftu ewidentnie widzimy, że dział Xbox stawia wszystkie karty na abonament Xbox Game Pass, który ma być flagową usługą ważniejszą nawet nic najmocniejsza, nadchodząca propozycja amerykańskiej korporacji. Niemniej w naszym cyklu koncentruje się na drugiej z usług, która wciąż jest nieco niedoceniona. Co tym razem ją spotkało? Jak PlayStation poradziło sobie po 10. urodzinach PlayStation Plus? Odpowiedzi znajdziecie w poniższym tekście....

Co tym razem przygotowało PlayStation?

Ku zaskoczeniu wielu, choć z perspektywy czasu nie powinno to nas specjalnie dziwić, tym razem to PlayStation zdecydowało się zapowiedzieć swoja aktualną ofertę, dzięki której będziemy omgli udanie spędzić sierpień.
 
Pierwszą i w zasadzie największą grą całego zestawienia jest Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, dzięki któremu będziemy mogli na nowo zapoznać się ze znaną oraz lubianą opowieścią.
 
Ponadto bardzo pozytywnym, choć odbywającym się na mniejszą skalę miłym akcentem, w postaci Fall Guys: Ultimate Knockout, debiutującym w dniu swojej premiery!

Gry w PlayStation Plus - Sierpień 2020:

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, [PS4],
  • Fall Guys: Ultimate Knockout[PS4].
  
 
 
 

Jakie gry znajdziemy w Xbox-owch abonamentach?

"Zieloni" są w zdecydowanym odwrocie po nieudanym wydarzeniu, tym razem razem zawodząc słabym zestawem tytułów za sporą kwotę.
 
Portal Knights było by dobrą grą... ale towarzyszącą dla większego tytułu, wobec czego jest to dość słabe niestety.
 
Ponadto na przyszły miesiąc Microsoft zdecydował się zaoferować graczom także Override: Mech City Brawl, czyli propozycję skoncentrowaną na miejskich starciach wielkich robotów, które niestety nie poradziły sobie za dobrze po premierze.
 
Do tego pakietu otrzymujemy również... dwie propozycje z pierwszego Xboxa w postaci MX Unleashed i Red Faction II za sprawą których gracze będą mogli przenieść się w przeszłość. Cóż, lepiej tego nie komentować.

Gry w Live Gold (Games With Gold) - Sierpień 2020:

  • Portal Knights - od 1 do 31 sierpnia [XB1],
  • Override: Mech City Brawl - od 16 sierpnia do 15 września [XB1],
  • MX Unleashed - od 1 do 15 sierpnia [XB1, X360],
  • Red Faction II - od 16 do 31 sierpnia [XB1, X360].  
 

Co nowego zagości w Xbox Game Pass?

W zasadzie tym razem gigant z Redmond nie zdecydował się przedstawić dokładnej rozpiski na kolejny miesiąc, kluczowe było dotychczas zapowiedzenie, że tytuły zaprezentowane na wspomnianej imprezie Xboxa będą dostępne w ramach usługi Xbox Game Pass, trzeba przyznać, że faktycznie jest to spore wzmocnienie.

Konsolowe abonamenty - Sierpień 2020, Microsoft coraz bliżej zamknięcia Golda?

[Komentarz redaktora] Po ostatnim Xbox Game Showcase 2020 możemy się coraz mocniej przekonać jak bardzo Microsoft nie jest zainteresowany Goldem, wobec czego coraz mniej sensu ma istnienie tego typu usługi, w zasadzie wielu już oczekuje tego, aby ostatecznie pożegnać się z nim, ponieważ prezentowana oferta jest ostatnio z miesiąca na miesiąc coraz słabsza poza pojedynczymi wyjątkami.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama