dodano: 2019-09-21 14:00:08

Krótkie Info #127 - LEGO Bastion trafił do gry ze swoim Wyzwaniem!

Autor: AnoX
Krótkie Info #127 - LEGO Bastion trafił do gry ze swoim Wyzwaniem!
11°
0

Overwatch wzbogaciło się o wprowadzenie LEGO skórkę Bastiona, który doczekał się swojego dzielnego Wyzwania. Co nas czeka? Oto Krótkie Info #127
 
 
Jeżeli chcielibyście mieć swojego Bastiona w wersji lego, to jest ku temu szansa do 30 września. Konieczne jest wzięcie udziału w Wyzwaniu, które ma zapewnić nam okazję do ostrej i zaciętej rywalizacji ze skórką Klockobot.
 
  • Wygraj 3 mecze | 2 portrety
  • Wygraj 6 meczów | +2 nowe graffiti
  • Wygraj 9 meczów | +1 nowa legendarna skórka Klockobot dla Bastiona
 
Klasycznie także oglądając transmisje na Twitchu możecie otrzymać wyjątkowe elementy dekoracyjne:
 
  • Oglądaj przez 2 godziny | 1 nowe graffiti
  • Oglądaj przez 4 godziny | +2 nowe portrety
  • Oglądaj przez 6 godziny | +2 nowe graffiti i 2 nowe portrety
 
 
 
Niedawno ogłoszono, że doświadczone i cenione studio Double Eleven zostało partnerem ekipy Mojang podczas produkcji gry akcji Minecraft Dungeons. Dzięki temu możemy się spodziewać, że tytuł będzie prezentował bardzo dobrą jakość.
 
 
HandyGames ogłosiło, że zajmie się wydaniem gry Mirage Game Stusios, znanej jako Little Big Workshop. To za jej sprawą będziemy mogli zająć się klasyczną tycoonową rozgrywką stawiającą na budowanie przedsiębiorstw, produkcji i biznesu.
 
 
 
Zalman ZM-RFD120 - Efekciarski wentylator z kolorowym podświetleniem
 
 
PlayStation Polska zaprezentowało wiele propozycji, które mogą zainteresować graczy jesienią. Wśród nich są No Man’s Sky Beyond, The Angry Birds Movie 2 VR: Under Pressure, Blood and Truth czy większe propozycje pokroju Ready Set Heroes, Concrete Genie, MediEvil czy Death Stranding.
 
 
Tamarin doczekało się zupełnie nowego zwiastuna, który prezentuje nam jak urocza, kolorowa oraz atrakcyjna może być ta propozycja. Chameleon Games już w czwartym kwartale 2019 roku, dzięki czemu będziemy się mogli delektować klasyczną i przyjemną formułą.
 
 
 
Sezon Polowań rozpocznie się już za 4 dni w Black Desert Online, dzięki czemu będziemy się mogli zapoznać z nową dawkę rozwiązań, dzięki czemu zmierzyć się z nowymi potworami, boostem czasowym, wyzwaniami oraz masy dodatkowej zawartości.
 
 
Truck Driver oficjalnie zagościło na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, dzięki czemu będziemy się mogli zapoznać ze zwiastunem premierowym. Z resztą możemy samodzielnie zapoznać się z tym tytułem oraz z zajawką tego co znajdzie się w grze w przyszłości.
 
 
 
 
Crossout z nowym Jeźdźcem Apokalipsy i Starciem Inżynierów
 
 
Mistover doczekało się zupełnie nowego zwiastuna z rozgrywki, dzięki czemu możemy się spodziewać z jakich postaci będziemy mogli skorzystać już od 10 października 2019 roku.
 
 
 
 
Enemy On Board to zupełnie nowa asymetryczna strategia, która zabierze nas do kosmosu wypełnionego kosmicznymi postaciami i klimatami nieco przypominającego XCOM-y. Tytuł stawia na skrycie się i granie w specyficznego chowanego, który polegać będzie na działaniu z dala od wzroku innych bohaterów.
 
 
 
Sparklite to interesująco zapowiadająca się propozycja, która mocno się kojarzy z klasycznymi odsłonami cyklu Zelda doczekała się efektownego zwiastuna, zachęcającego do przeniesienia się do świata bohaterskiej walki i inżynierskiej pracy.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama