dodano: 2021-07-18 22:05:01
PC

Krystian Kowalewski został gwiazdą zwiastuna zapowiadającego światowy finał Red Bull Campus Clutch w Valoranta!

Gra: Valorant
Krystian Kowalewski został gwiazdą zwiastuna zapowiadającego światowy finał Red Bull Campus Clutch w Valoranta!
18°
0

Polski freerunner Krystian Kowalewski został gwiazdą zwiastuna zapowiadającego światowy finał Red Bull Campus Clutch w Valorant!

Finał Red Bull Campus Clutch odbywa się dzisiaj w ramach drugiego dnia zmagań, tymczasem jakiś czas temu opublikowana została zajawka turnieju, którego gwiazdą został nasz rodak Krystian Kowalewski.

To za jego sprawą możemy ujrzeć efektowne sceny pościgu za Spikem, elementem doskonale znanym z Valoranta. Akcja realnie rozgrywa się w Berlinie, gdzie ujrzeć możemy kilka efektownych scen oraz pokaz niezwykłych umiejętności.

Jest to świetne wizualne docenienie naszego rodaka, który 10 lipca osiągnął wielki sukces oraz zwyciężył w legendarnych zawodach freerunningowych Red Bull Art of Motion rozgrywanych w Grecji (w Pireusie).  

Zapoznaj się również z: Button City, przygodowa gra narracyjna ma już datę premiery. Zagramy w sierpniu!

Kiedy dostałem propozycję wzięcia udziału w tym projekcie, to pobrałem Valoranta i na maksa wkręciłem się w granie. Pomysł połączenia świata wirtualnego i realnego brzmiał ekscytująco. Istnieją podobieństwa w ruchach postaci z gry i freerunnera – w obu dyscyplinach bardzo ważna jest szybkość i dokładność reakcji – powiedział Krystian Kowalewski zapytany o odczucia związane z projektem.

 

Valorant zadebiutował 2 czerwca 2020 roku na komputerach osobistych.

Transmisja zmagań

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama