dodano: 2022-06-23 15:15:01

Kto mógłby zagrać Travisa w filmie No More Heroes? Dyrektor studia Grasshopper Manufacture ma swojego faworyta

0
Kto mógłby zagrać Travisa w filmie No More Heroes? Dyrektor studia Grasshopper Manufacture ma swojego faworyta

Jeśli seria No More Heroes doczekałaby się ekranizacji, to założyciel studia Grasshopper Manufacture widziałby w głównej roli znanego, kanadyjskiego aktora. Zdradził również, kto powinien zostać reżyserem takiej produkcji. 

Od razu trzeba zaznaczyć, że na razie nie ma planów na powstanie filmu o serii gier No More Heroes. Dyrektor Grasshopper Manufacture, Goichi Suda, zdradził tylko w wywiadzie dla serwisu Schacknews, kogo najlepiej widziałby w roli Travisa oraz reżysera. 

Zapoznaj się także z:

 

Suda powiedział, że w Travisa Touchdowna powinien wcielić się Ryan Gosling, który najlepiej pasowałby do tej postaci. Poza tym zdradził, że za reżyserię mógłby odpowiadać James Gunn. Przypomnijmy, że Gunn stworzył serię Strażnicy Galaktyki, a także dwie części Avengersów. Jeśli Suda miałby powierzyć tę rolę jakiemuś japońskiemu reżyserowi, to postawiłby na Takashi Miike. Z obydwoma Suda już współpracował.

Ostatnia część No More Heroes ukazała się w 2021 roku ekskluzywnie na Nintendo Switch. Gra ma się  również pojawić na innych platformach, w tym na PlayStation, Xboxie oraz komputerach osobistych. Ta seria jest najpopularniejszą produkcją studia i cieszy się dużym zainteresowaniem graczy.

No More Heroes 3 zadebiutowało 27 sierpnia 2021 roku. Gra jest dostępna na Nintendo Switch.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/suda51-would-cast-ryan-gosling-in-a-no-more-heroes-movie/

Komentarze (0):
Reklama