dodano: 2018-01-20 18:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Kursk od Jujubee coraz ładniejszy i coraz bliżej

Gra: Kursk
Kursk od Jujubee coraz ładniejszy i coraz bliżej
61°
4

Kursk pierwsza dokumentalna gra łącząca w sobie przygodówkę, grę akcji i survival obrazująca katastrofę rosyjskiego okrętu podwodnego Kursk zadebiutuje w tym roku. Twórcy zaprezentowali właśnie kilka nowych zrzutów z ekranu.
 
Kursk jest dziełem rodzimego studia Jujubee. O projekcie mieliśmy okazję wspominać Wam już wielokrotnie na łamach naszego serwisu, choćby tutajtu, czy tutaj. Nie będę zatem rozwodzić się na temat fabuły, napomykając jedynie, że skupiać się będzie wokół tragedii marynarzy łodzi podwodnej Kursk.
 
Twórcy zaprezentowali kilka nowych screenów z gry, które znajdziecie w galerii poniżej, ale poinformowali także o pracach nad dwoma niezależnymi dodatkami do gry. Pierwszym z nich ma być samodzielny DLC o nazwie "Kengir", który opowie graczom historię opartą na faktach dotyczącą powstania więźniów łagru w Kengirze i ucieczki jednego z osadzonych. Drugi zaś wprowadzi wsparcie dla technologii VR i będzie przeznaczony dla sprzętów nowej generacji 4K i wyższych. 
 
Prace nad owymi dodatkami zaczną się zaraz po zakończeniu prac nad wspomnianym Kurskiem. 
 
Premiera Kurska na PC, PlayStation 4 i Xbox One przewidziana jest na pierwszą połowę tego roku. 
 
[Aktualizacja] Poprzednia data wydania gry, która została podana w newsie była błędem, za co Przepraszamy.
 


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (4):
avatar Mariusz
dodano: 2018-01-21 12:30:30

No oprawa graficzna lepiej wygląda niż kiedyś. Tematyka jest interesująca lecz kontrowersyjna, ciężko nie mieć wrażenia, że próbują wybić się na taniej sensacji biorąc się za wciąż świeży i bolesny dla wielu Rosjan temat, z resztą ja osobiście jak i wielu Polaków nie chcielibyśmy aby obecnie robiono grę np o Katyniu albo katastrofie tupolewa w smoleńsku, a tymbardziej aby zrobili taki tytuł Rosjanie. Co tu dużo gadać jakie relacje na wielu płaszczyznach pomiędzy Rosją a Polską są to każdy chyba wie, wieje chłodem i tyle. Pierwsze dlc ciekawie się zapowiada, poruszą tematykę mniej znaną niż sprawa kurska. Czekam na solidny gameplay.

avatar AnoX
dodano: 2018-01-20 22:40:05

mordka Data została przypadkowo wpisana nie do tego newsa (i gry) do której powinna. Za błąd najmocniej przepraszamy, obecna data (zaktualizowana) pochodzi z profilu Facebook'owego. Jeszcze raz Najmocniej Przepraszam w imieniu całej redakcji.

avatar mordka
dodano: 2018-01-20 22:23:16

no fajnie może być ciekawe tylko bardzo mnie interesuje skąd i od kiedy macie informację że gra pojawi się w listopadzie?interesuje mnie to z tego względu że jestem akcjonariuszem spółki jujubee która oficjalnie nie informowała o tym kiedy będzie premiera więc rozpowszechniacie informacje nieprawdziwe lub poufne, których nie powinniście posiadać.

avatar TOM3K
dodano: 2018-01-20 21:55:36

Jezus Maria oby nie zepsuli tego bo bardzo jestem epicko zajawiony na tem temat jesli ktos kuma o co chodzi bo ja nie :D ;) :P :)

Reklama
Reklama