dodano: 2020-02-18 20:30:01
PC

Lake, przygodowa gra niezależna o burzliwych dwóch tygodniach

Autor: agusia16
Lake, przygodowa gra niezależna o burzliwych dwóch tygodniach
17°
0

Lake, przygodowa gra narracyjna, w której kształtujemy historię przez burzliwe dwa tygodnie, niezależnego studia Gamious z debiutem na Steam i konsolach. 
 
Rozgrywkę przenoszącą graczy w lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku, grę łączącą elementy klasycznej przygodówki z symulacją i narracyjnym projektem zwanym visual novel, zaprezentuje w ostatnim kwartale tego roku niezależne studio Gamious, w przygodówce zatytułowanej: Lake.
 
 
Historia zaczyna się 1 września 1986 roku, kiedy to 40-letnia Meredith Weiss wraca do swego rodzinnego miasteczka Providence Oaks w Oregonie. Postanawia nieco odpocząć od swojego codziennego życia, zaczynając od zmiany pracy. Podejmuje się zadanie rozwożenia poczty, przejmując zadanie jej taty, przynajmniej na jakiś czas. Dwa tygodnie urlopu okażą się niezwykle burzliwym czasem dla naszej bohaterki, która nie tylko pozna nowych ludzi, ale także wda się romans, pomoże w remoncie domu, a nawet uratuje swoją koleżankę. 
 
Lake  to kolejna gra, w której ważne są wybory i decyzje gracza, które rozwijają historię, pomagają dowiedzieć się dużo więcej nie tylko o samej bohaterce, ale i innych postaciach. Twórcy obiecują mnóstwo opcji dialogowych, które pozwalają przeżyć grę w niezwykle emocjonalny sposób, tym bardziej, że tytuł ma mieć szczególnie dramatyczne zakończenie
 
Lake łączy elementy klasycznej przygodówki "wskaż i kliknij" z powieścią wizualną, z wieloma motywami związanymi z codziennym życiem, nie pokazując je jedynie w czarno - białym kolorze. Gra posiadać ma trzy różne zakończenia
 
Premierę gry przewidziano na czwarty kwartał tego roku w wersji na komputery osobiste PC - Steam oraz na konsole. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama