dodano: 2020-08-01 16:55:01
PC

Twórcy Land of War The Beginning prezentują materiały z rozgrywki oraz oddają hołd Powstańcom Warszawskim

Autor: AnoX
Twórcy Land of War The Beginning prezentują materiały z rozgrywki oraz oddają hołd Powstańcom Warszawskim
19°
0

MS Games, twórcy nadchodzącej gry Land of War The Beginning zaprezentowali zupełnie nowe materiały z gry, jednocześnie oddając hołd Powstańcom Warszawskim!
 
Rodzimi twórcy zdecydowali się w ostatnich dniach zaprezentować graczom dwa interesujące materiały z rozgrywki, za sprawą których możemy cyfrowo przenieść się do roku 1939.
 
Pierwszy materiał koncentruje się na kilku scenkach z zabawy, połączonych z pokazem rozbudowanego i wyrazistego udźwiękowienia świetnie oddającego jak wiele dzieje się wokół pojedynczego żołnierza na froncie.
 
Przy okazji ujrzeć możemy także jak ładnie sporządzono animacje, poszczególne elementy tekstur czy systemowe obiekty dodatkowej narracji, załączonej już na etapie pre-alphy.
 
Materiał nie prezentuje poziomu AAA, ale dzięki świetnie oddanym realiom oraz postawieniu na wiele detali, możemy liczyć na obiecującą i realistyczną strzelankę, jakich na rynku nie uświadczymy.
 
Iron Harvest właśnie wystartowały otwarte beta testy gry! Co przygotowano w ramach Pre-Season?
 
Kolejne wideo koncentruje się na zaprezentowaniu graczom Warszawy przedwojennej, dzięki czemu chociażby w takiej formie jesteśmy w stanie ujrzeć jak pięknie prezentowało się warszawskie Stare Miasto, z jego unikalną na te czasy atmosferą oraz charakterem.
 
Drugi zwiastun stanowi wielki hołd dla Powstańców Warszawskich, którzy oddali serce w walce z Niemiecką armią. To właśnie z jej rąk dokonano całkowitego zniszczenia naszej stolicy. 
 
Prezentujemy Państwu Warszawę z pierwszych dni wojny. Spędziliśmy wiele tygodni na odwzorowaniu już nieistniejących ulic, budynków i zieleni. Dzięki Narodowemu Archiwum Cyfrowemu, oraz prywatnym zbiorom mieszkańców Warszawy, udało nam się zrekonstruować plac Zamkowy wraz z okalającymi go ulicami i nieistniejącym już mostem Kierbedzia. I wszystko to umieściliśmy w silniku gry dzięki czemu każdy, będzie miał możliwość  odwiedzić Starówkę przedwojennej Warszawy. - wspomina Sebastian Binik.
 
Land of War - The Beginning ma ukazać się w 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama