dodano: 2021-04-19 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice z data premiery na konsole i nowym zwiastunem. Zagramy w maju!

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice z data premiery na konsole i nowym zwiastunem. Zagramy w maju!
15°
0

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, Assemble Entertainment i Crazy Bunch z datą premiery na konsole i nowym zwiastunem. Na konsolach zagramy w maju! 

Wydawca Assemble Entertainment i deweloper Crazy Bunch zapowiadają wydanie Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, podają datę premiery i zapowiadający ją zwiastun filmowy. Na konsolach zagramy już w nadchodzącym miesiącu. 

Uznana za najlepszą przygodówką roku 2020, klasyczna gra typu "wskaż i kliknij", w rysunkowym wydaniu, będąca kontynuacją Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry, pełna humoru i nie pozbawiona pikantnych momentów Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice już wkrótce zadebiutuje na konsolach. 

Historia podrywacza i ciamajdy, Larry'ego, który odnalazł miłość w postaci pięknej Faith, która zaginęła i którą teraz próbuje odnaleźć, cieszy się wielką popularnością na Steam. Produkcja, która zawiera ponad 50 ręcznie rysowanych lokacji, niezwykle barwne postaci, także te znane z części pierwszej oraz masę rubasznego humoru i ciekawych, choć pokręconych zagadek, czeka teraz na graczy konsolowych. 

Historia po raz kolejny przenosi nad do znanego z pierwszej części Larry'ego, który myśli, że jego ukochana Faith nie żyje. Zamierza zatem wypełnić przepowiednię i wziąć ślub z córką wodza. Pewnego dnia jednak, Pi, jego smartfon, informuje go o tym, że telefon Faith przesyła sygnał, a on zapewne żyje. Zakochany, ale ciągle łasy na wdzięk innych pań, Larry, rusza na poszukiwania. 

Skorzystaj z naszego poradnika do: Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice

Grę można kupić także na Steam oraz GOG.com. Jest także dostępna w specjalnej wersji. Assemble Entertainment współpracuje ponownie z organizacją ShareTheMeal. Każdy kupiony w edycji Save The World egzemplarz gry to dwa posiłki dla głodnych dzieci na całym świecie. Tę wersję gry można kupić na komputery za 44,99 USD.

Wet Dreams Dry Twice to wielki hit na komputerach i bardzo cieszymy się, że możemy przenieść frywolne przygody Larriego na konsole. Seria dalej posiada wiele uroku, który przyciąga graczy. Nowa przygoda naszego bohatera jest chyba najważniejszą w jego życiu - mówi Stefan Marcinek, prezes Assemble Entertainment.

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice trafi w wersji cyfrowej na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch 18 maja 2021 r. w cenie 44,99 USD. Fizyczne wydanie będzie dostępne na PlayStation 4 i Nintendo Switch za 39,99 USD.

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje