dodano: 2020-10-25 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, klasyczna przygodówka z dozą pikanterii zadebiutowała na Steam oraz GOG.com

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, klasyczna przygodówka z dozą pikanterii zadebiutowała na Steam oraz GOG.com
29°
0

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, studia CrazyBunch, klasyczna przygodówka point and click z dozą pikanterii zadebiutowała na Steam oraz GOG.com. 
 
Za sobą, w wersji na komputery osobiste PC, zarówno na Steam, jak i na GOG.com, mamy już przygodową grę typu "wskaż i kliknij" stworzoną przez studio CrazyBunch, a wydaną dzięki Assemble Entertainment o tytule Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice.
 
Przeczytaj również: Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice z przełożoną datą premiery. W kontynuację przygód Larry'ego zagramy w przyszłym tygodniu
 
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice to kontynuacja przygód podrywacza, ale i wiecznego romantyka Lerry'ego Laffera, którego w nowej odsłonie, także wizerunkowej poznaliśmy w przygodówce Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry. Tym razem nasz bohater w poszukiwaniu miłości swojego życia i przeszłej żony, Faith, która zniknęła, wypłynie na szerokie, nieznane i pełne pokus wody.  
 
Jesteśmy bardzo podekscytowani, że nasi fani oraz nowi gracze będą mogli wybrać się na kolejną wymagającą wyprawę u boku naszego ulubionego protagonisty. Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice to doświadczenie, którego z pewnością nie zapomnicie! Larry Laffer postanawia ustatkować się raz na zawsze. To wydarzenie, które każdy musi zobaczyć! - mówi dyrektor Assemble Entertainment, Stefan Marcinek.
 
Nowa odsłona tej klasycznej przygodówki to niezwykle proste sterowanie w stylu point-and-click, pozwalające na doprowadzenie Larry’ego w każdy zakamarek z jeszcze większą łatwością. Pomocna będzie także ręcznie wykonana tratwa, dzięki której gracze dotrą wraz z Larry'm ba najróżniejsze wyspy, z których każda posiada swoje własne zmysłowe niespodzianki i zagadki. Celem ostatecznym jest odnalezienia jego prawdziwej miłości - uroczej i mądrej Faith. Po drodze słodki Larry napotka wiele kłopotliwych zagadek, ale i niezwykle ciekawe, a nawet ekscentryczne postaci. Będzie także zbierał wiele przydatnych przedmiotów, także te o fallicznym kształcie i te budzące pewne skojarzenia. 
 
Historia po raz kolejny skupia się wokół Larry'ego, który zakochany po uszy w uroczej Faith. Nasz bohater opuścił New Lost Wages, ale utknął Cancum, gdzie przygotowywał się do ślubu z ukochaną Faith. Problem w tym, że zrządzeniem losu ta zniknęła i teraz znajduje się na archipelagu Kalau’a. Larry nie zastanawiając się dłużej rusza w poszukiwaniu ukochanej, mierząc się z przeróżnymi pokusami. 
  
Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam i GOG.com w cenie obniżonej o 20% w wersji na PC oraz Mac. 
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje