dodano: 2020-03-20 22:05:03
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Liberated z darmowym demem, cieszącym się sporą popularnością

Autor: AnoX
Gra: Liberated
Liberated z darmowym demem, cieszącym się sporą popularnością
18°
0

Liberated doczekało się publicznej wersji demonstracyjnej, która od pierwszej doby gwarantuje graczom sporo zabawy. Co przedstawiają statystyki?
 
Polska przygodówka akcji oficjalnie znalazła się w wielkiej akcji na Steam, w ramach której PC-iarze mogą się zapoznać z licznymi wersjami demonstracyjnymi tytułów niezależnych.
 
Komiksowa propozycja w ramach Wiosennego Festiwalu uzyskała w ciągu pierwszej doby przeszło 4 tysiące graczy, w większości dzieląc się bardzo dobrymi opiniami.
 
liberated-infografika-demo  
 
W trakcie pierwszej doby tytuł sprawdziło 4025 graczy, z których 31,5% stanowili gracze z Chin, 15,6% ze Stanów Zjednoczonych, 7,2% z Rosji oraz 5,7% z Polski.
 
Najdłuższa sesja zajęła przeszło 180 minut, natomiast najszybszy speedrun to rezultat poniżej 3 minut, różnica jest naprawdę wielka. Jeżeli chcielibyście się zapoznać samodzielnie z demkiem to macie w tej chwili ku temu okazję.
 
Wersję demonstracyjnej będzie można testować do poniedziałku 23 marca 2020 roku, zatem warto się spieszyć, ponieważ tytuł powoli zbliża się do swojej premiery, która może okazać się wielkim sukcesem.
 
Liberated zadebiutuje najpierw na Nintendo Switch w drugim kwartale 2020 roku, natomiast wydanie na komputery osobiste ukaże się nieco później. Gra dostępna będzie z języku polskim.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama