dodano: 2020-07-17 06:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Liberated doczekało się ogłoszenia daty premiery wersji na komputery osobiste, zawierającą także dwa darmowe dodatki fabularne!

Autor: AnoX
Gra: Liberated
Tagi: Liberated,Glory to the Heroes,For the Homeland
0
Liberated doczekało się ogłoszenia daty premiery wersji na komputery osobiste, zawierającą także dwa darmowe dodatki fabularne!
Walkabout Games, Atomic Wolf i L.INC. ogłosiły datę premiery Liberated na komputerach osobistych, gdzie znajdziemy także DLC-ki fabularne z nowymi wątkami.
 
Nadchodzący tytuł przygodowy z dużym wpływem i elementami visual novel doczekał się ogłoszenia daty wersji na komputery osobiste, która ukaże się już 30 lipca 2020 roku.
 
Po premierze na Nintendo Switch, projekt możemy już przedpremierowo zakupić między innymi na GOG-u. Jakby tego było mało to w ramach tego wydania wprowadzone zostaną także dwa nowe dodatki fabularne.
 
 
Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o ulepszenia tej wersji, niemniej najciekawsze są dwa rozdziały opowieści dodatkowe, za sprawą których będziemy mogli poznać ciekawe zagadnienia.
 
Pierwszy z nich For the Homeland skupi się na przeniesieniu szeroko rozumianego dialogu społecznego do sieci, gdzie my jako "płatny troll" zajmiemy się niszczeniem życia oraz karier wybranych osób.
 
Glory to the Heroes to drugie, darmowe rozszerzenie w formie DLC za sprawą którego będziemy mogli ujrzeć wpływ rządowej propagandy na świat przedstawiony Liberated oraz wydarzenia w nim zachodzące.
 
Liberated zadebiutuje najpierw na Nintendo Switch już 2 czerwca 2020 roku, natomiast wydanie na komputery osobiste ukaże się 30 lipca. Gra dostępna będzie z języku polskim.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama