dodano: 2020-07-30 21:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Liberated dzisiaj oficjalnie zalicza swoją premierę na komputerach osobistych! Co dodatkowego oferuje to wydanie gry?

Autor: AnoX
Gra: Liberated
Tagi: Liberated
13°
0
Liberated dzisiaj oficjalnie zalicza swoją premierę na komputerach osobistych! Co dodatkowego oferuje to wydanie gry?
Liberated dzisiaj oficjalnie zalicza premierę na komputerach osobistych, gdzie możemy się przenieść po raz kolejny do cyberpunkowego świata z zacięciem noir.
 
Posiadacze PC-tów mogą się od dziś zapoznać z zupełnie nową propozycją opracowaną przez Atomic Wolf, L.INC i Walkabout, zabierających kolejną grupę graczy do nietypowej wizji cyberpunkowego świata.
 
W przeciwieństwie do chociażby Cyberpunk 2077 czy też Gamedec, w tym wypadku będziemy się mogli zapoznać z cyberpunkową rzeczywistością państwa totalitarnego, w którym obywatele nie mają zbyt wiele do powiedzenia. My staniemy się nowym członkiem ruchu oporu, który postara się przeprowadzić skuteczne działania celem odzyskania wolności.
 
 
Produkcja do tej pory zebrała sporo pozytywnych ocen, a wydanie na PC to także pełne udźwiękowienie przeprowadzone przez Roboto Global, dwa fabularne dodatki (For the Homeland, Glory to the Heroes), wysokiej jakości tekstury oraz płynność działania, wsparcie dla ultraszerokich ekranów, ulepszone oświetlenie oraz wiele więcej!
 
W takim pakiecie wraz z dodatkami liczyć możemy liczyć na jeszcze lepszą zabawę, która już była ciepło przyjęta na konsolach Wielkiego N.
 
Liberated dziś zalicza debiut (tj. 30 lipca 2020 roku) na komputerach osobistych. Gra jest już dostępna na Nintendo Switch.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama