dodano: 2020-05-29 21:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Liberated doczekało się nowego, efektownego zwiastuna tuż przed premierą na Nintendo Switch!

Autor: AnoX
Gra: Liberated
Tagi: Liberated
Liberated doczekało się nowego, efektownego zwiastuna tuż przed premierą na Nintendo Switch!
11°
1

Nadchodzące Liberated doczekało się publikacji zupełnie nowego zwiastuna przygotowującego graczy do premiery na Nintendo Switch. Co nas czeka niebawem? 
 
Już 2 czerwca 2020 roku oficjalnie będzie się można zapoznać z niezależną produkcją utrzymaną w świecie ukazywanym w komiksowym modelu, w którym czekają na nas liczne atrakcje.
 
Sherlock Holmes Chapter One, detektywistyczny thriller traktowany jak prequel serii z nowymi szczegółami
 
Najnowszy materiał ukazuje nam mrok świat przedstawionego, zapoczątkowanego cytatem z George'a Orwella, to właśnie on nieźle zarysowuje atmosferę zapoczątkowującą rewolucję będącej motywem głównym.
 
Produkcja prezentuje się na kolejnym materiale wyraziście, stawiając na odmienne doświadczenia oraz sporą dawkę brutalności oraz scen, które mogą zapaść nam w pamięci.
 
Dystopijna przyszłość otworzy się niebawem przed społecznością graczy, którzy na mobilnej konsolce Wielkiego N, będą mogli stanąć do walki z terrorem oraz państwem dominującym w każdej sferze życia.
 
Liberated zadebiutuje najpierw na Nintendo Switch już 2 czerwca 2020 roku, natomiast wydanie na komputery osobiste ukaże się nieco później. Gra dostępna będzie z języku polskim.
 
Karta na eShop
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-05-30 02:37:42

Ciekawy może być to motyw opowiedzenia takiej historii w taki sposób. Czemu by nie ;)

Reklama
Reklama