dodano: 2020-03-29 08:45:01

Lily Collins w zwiastunie thrillera Inferitance pełnego sekretów

Autor: agusia16
Lily Collins w zwiastunie thrillera Inferitance pełnego sekretów
17°
0

Inferitance, thriller o rodzinnych sekretach z Lily Collins w roli głównej został zaprezentowany na filmowym zwiastunie. światowa premiera póki co w maju.
 
Vertical Entertainment zaprezentowało oficjalny zwiastun pełnego sekretów rodzinnych, mrocznego filmowego thrillera z Lily CollinsSimonem Pegg w rolach głównych, zatytułowanego Inferitance. Światowa premiera filmu przewidziana jest na tę wiosnę. 
 
Kierunek Noc, serial na podstawie powieści Dukaja na Netflix, zwiastun
 
Bohaterką Inferitance jest Laurem Monroe (Lily Collins) młoda kobieta pracująca w prokuraturze okręgowej, córka zamożnej i wpływowej rodziny. Gdy pewnego dnia jej ojciec umiera na atak serca, na jaw wychodzą przerażające rodzinne sekrety. Lauren z testamentu dowiaduje się, że jej brat dziedziczy większość majątku, zaś ona dostaje jedynie garść z pieniędzy ojca oraz tajemniczy klucz do bunkra znajdującego się w lesie. Udaje się zatem na miejsce, otwiera schron i znajduje w nim więzionego prze je ojca mężczyznę, które spędził w bunkrze całe 30 lat. Dziewczyna postanawia poznać prawdę o czynie ojca i nieznanym jej więźniu. Rozwikłanie zagadki może zniszczyć życie jej i jej rodzinie. 
 
Inferitance to mroczny, pełen zagadek dreszczowiec, którego reżyserem jest Vaughn Stein (Terminal). Za scenariusz odpowiada Matthew Kennedy.W rolach głównych oprócz Lily Collins (Aż do kościDary Anioła: Miasto kości, Królewna Śnieżka), także Simon Pegg (The Boys, Star Trek: W nieznane, dwie części Mission: Impossible), a także: Connie Nielsen, Michael Beach, Marque Richardson, Chace Crawford i Patrick Warburton.
 
Światowa premiera Inferitance przewidziana jest na 22 maja. Data może zostać przesunięta ze względu na pandemię koronawirusa. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama