dodano: 2021-01-13 20:00:01
PCNSHPS4PS5XBOX

Little Nightmares II z wersją demonstracyjną na konsolach i nowym zwiastunem. Przez ograniczony czas, Little Nightmares w darmowej wersji

Little Nightmares II z wersją demonstracyjną na konsolach i nowym zwiastunem. Przez ograniczony czas, Little Nightmares w darmowej wersji
10°
0

Little Nightmares II studia Tarsier Studios, z wersją demonstracyjną i nowym zwiastunem. Przez ograniczony czas, Little Nightmares w darmowej wersji.

Po wersji demonstracyjnej na Steam, Little Nightmares II dostępna jest także w darmowej demo wersji na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Oprócz tego, przez ograniczony czas Little Nightmares gratis

Przeczytaj również: Little Nightmares II z wersją demonstracyjną na platformie Steam. Gra dostępna w wersji pudełkowej w lutym przyszłego roku

Little Nightmares II od jakiegoś czasu jest już dostępna w wersji demonstracyjnej na platformie Steam, we wersji na PC. Teraz także mogą w nią zagrać posiadacze konsol, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Dodatkowo jej wydawca, BANDAI NAMCO Entertainment poinformował iż przez ograniczony czas, od 13-17 stycznia pierwsza część mrocznej przygodówki platformowej Little Nightmares dostępna jest za darmo. Warunkiem jest konto na ich stronie. 

Jednocześnie wydawca informuje, iż z powodu dużego zainteresowania kluczami do gry Little Nightmares ich dystrybucja może nastąpić z niewielkim opóźnieniem. Aby być na bieżąco można dopisać się do listy oczekujących, by otrzymać powiadomienia o dostępności kluczy lub sprawdzać samodzielnie. 

Wersja demo, zarówno na Steam, jak i na GOC.com, jak i na wspomnianych konsolach, obejmuje wyprawę Mono na poziomie Pustkowia. Jest to bohater nowej odsłony utrzymanej w klimacie horroru przygodowej gry platformowej, w stylu suspens, rozgrywającej się w wypaczonym przez buczące transmisje odległej wieży.

Gra jest również dostępna w styczniu w ramach abonamentu Xbox Game with Gold, gracze posiadający subskrypcję Xbox Live Gold mogą wcielić się w postać Six i odkryć Paszczę. 

Little Nightmares II jest także dostępna w przedsprzedaży na w Nintendo Store. Dodatkowo, BANDAI NAMCO Entertainment Europe stworzyło cyfrowy komiks, którego pierwsze dwa rozdziały są już dostępne na telefony z systemem Android  i iOS. Opowieść skupiona jest na wydarzeniach pomiędzy pierwszą a drugą odsłoną gry. 

Ruszyła także fizyczna przedsprzedaż Day One Edition i TV Edition (w Europie). TV Edition zawiera DLC Strych Nomów i maski Mokujina, zawiera też pełną ścieżkę dźwiękową z gry oraz unikatową dioramę Mono i Six, album z grafikami, pudełko steelbook oraz nalepki z gry.

Little Nightmares II ukaże się 11 lutego 2021 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz w wersji cyfrowej na komputery osobiste w polskiej wersji językowej.

Karta gry na PlayStation Store - pobierze demo


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama
Reklama