dodano: 2020-12-11 20:05:02
PCNSHPS4PS5XBOX

Little Nightmares II z wersją demonstracyjną na platformie Steam. Gra dostępna w wersji pudełkowej w lutym przyszłego roku

Little Nightmares II z wersją demonstracyjną na platformie Steam. Gra dostępna w wersji pudełkowej w lutym przyszłego roku
16°
0

Little Nightmares II od studia Tarsier Studios, z wersją demonstracyjną na platformie Steam. Gra dostępna także w pudełku, w lutym przyszłego roku. 
 
Little Nightmares II, przygodowa gra platforma, kolejna odsłona utrzymanej w mrocznej konwencji platformówek logicznych, gra autorstwa Tarsier Studios, wydana przez BANDAI NAMCO Entertainment jest dostępna na Steam oraz GOG.com w wersji demonstracyjnej. Jednocześnie forma Cenega ogłosiła, iż gra zadebiutuje zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej w lutym przyszłego roku. 
 
Przeczytaj również: Krótkie Info - Współpraca EA Sports i Legia Warszawa, Green Hell na Switchu, Little Nightmares 2 w Polsce, premiera The Survivalists
 
Już w kutym gracze będą mogli wkroczyć w kolejne przygody dziewczynki w żółtej pelerynie. Swoją premierę będzie mieć kolejna po Little Nightmares przygodowa gra platformowa, traktowana jak przygodowo-platformowy horror. Gra o tytule Little Nightmares II jest już dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam i GOG.com, w formie testowej, czyli w wersji demonstracyjnej. 
 
W wersji demonstracyjnej poznajemy nowego bohatera, jest nim Momo, postać, która budzi się w zupełnie nieznanym, przerażającym świecie i odkrywa mroczne
tajemnice chaty Myśliwego. 
 
Standardowa wersja gry dostępna jest teraz w przedsprzedaży w Playstation Network, Microsoft Store, Steam oraz GOG.com. Tytuł będzie dostępny także w Edycji Digital Deluxe. Ta wersja to: dostęp do dodatku DLC Strych Nomów; pełna ścieżka dźwiękowa skomponowaną przez Tobiasa Lilję, w wersji cyfrowej; artbook w wersji cyfrowej; awatary Mono i Six oraz tapety dla użytkowników komputerów osobistych lub motyw dynamiczny dla posiadaczy wersji gry na konsole PlayStation 4. Ci gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają bonus w postaci Maski Mokujina dla Mono.
 
Little_Nighymares_II_wersja_Deluxe
 
Gra ma także Edycję Kolekcjonerską - TV Edition,a w niej: dostęp do Strychu Nomów oraz Maska Mokujina, pełna ścieżka dźwiękowa, wyjątkowa diorama, przedstawiająca postacie Mono i Six, steelbook oraz zestaw naklejek.
 
Premiera gry w wersji cyfrowej na Steam, a także na Nintendo Switch i konsole PlayStation 4, także w wersji pudełkowej dostępna bedzie 11 lutego 2021 roku. W późniejszym terminie także na PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X jako darmowa aktualizacja dla posiadaczy gry na PlayStation 4 lub Xbox One.
 
Karta gry na Steam
 
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama
Reklama