dodano: 2020-04-28 08:50:02

HBO Max prezentuje Loonley Tunes Cartoons, wracają Zwariowane Melodie

HBO Max prezentuje Loonley Tunes Cartoons, wracają Zwariowane Melodie
21°
0

HBO startuje z nową platformą HBO Max, na razie jedynie w Stanach Zjednoczonych. Prezentuje także ramówkę programową, a w niej powrót animacji Loonley Tunes Cartoon. 
 
Chyba nie ma wśród nas nikogo kto nie kojarzy Zwariowanych Melodii, animacji z szalonymi bohaterami kreskówki, w której królował Królik Bugs. Zapowiadany już jakiś czas temu animowany serial Loonley Tunes Cartoon, powraca. Zamówiła go nowa platforma HBO Max, która w maju ma wystartować na razie jedynie w Stanach Zjednoczonych. Z tej okazji zaprezentowano także filmowy zwiastun. 
 
Kultowy już serial Wilk i Zając powraca po pięćdziesięciu latach
 
Start nowej powiązanej z HBO platformy nieco się opóźnił, co rzecz jasna związane było i jest z pandemią koronawirusa. Z opóźnieniem, ale serwis streamingowy startuje i na zachętę prezentuje kolejne ramowe propozycje. Wśród nich kultowa już animacja, której zwiastun przedstawia jedynie zarys tego co czeka widzów.
 
Animacja w nowej wersji, to kilkadziesiąt króciutkich odcinków, w których po raz kolejny na ekranie szaleć będą zabawne kreskówkowe postaci, które znane są każdemu z nach. Przygody Królika Bugsa, który sprytnie unika myśliwego, wiecznie pokrzywdzonego Sylwestra, wpadającego w kłopoty Kaczora Daffy’ego,  uroczego i lękliwego Prosiaka Porky’ego czy Elmera Fudda zadebiutują na Ameryce lada dzień. 
 
Niestety na "Co tam Doktorku" Królika Bugsa, możemy jeszcze długo poczekać. Platforma związana z serwisem WarnerMedia nie wypowiedziała się na temat premiery HBO Max w Polsce. Według doniesień plany na uruchomienie nowego serwisu HBO w Europie to koniec 2021 roku. Czy wtedy HBO Max zadebiutuje w Polsce? Trudno powiedzieć. 
 
Na razie więc nie wiadomo kiedy i czy w ogóle platforma HBO Max pojawi się w naszym kraju. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama