dodano: 2018-10-12 18:00:01
PC

Lorelai, ostatnia część przygodowej trylogii ma swoje miejsce na Steam

Autor: agusia16
Gra: Lorelai
Lorelai, ostatnia część przygodowej trylogii ma swoje miejsce na Steam
1

Lorelai, ostatnia, trzecia z cyklu mrocznych przygodówek, produkcja studia Harvester Games ma już swoje miejsce na platformie Steam. Jej debiut przewidziany jest na kwiecień przyszłego roku.
 
O Lorelai mieliśmy okazję wspominać już na stronie tu, a także tutaj. Teraz kończąca opowieść historia kobiety imieniem Lorelai ma już przybliżoną datę premiery. Wiemy, że przygodówka utrzymana w konwencji horroru zadebiutuje na Steam w kwietniu przyszłego roku. Już dziś można ją dodawać do listy życzeń na owej platformie. Wydawcą tytułu jest Screen 7, który jest wydawcą poprzednich gier z serii, a także wielu innych projektów, jak choćby wykonanej w grafice retro, klasycznej przygodówki Tales
 
Lorelai, kontynuuje opowieść, którą mogliśmy poznać w The Cat Lady oraz Downfall pozwalając nam wcielić się w tytułową kobietę o imieniu Lorelai, która po dramatycznej stracie jaką doznała, nie zamierza się poddać, wierząc, że nawet śmierć nie powstrzyma jej w odzyskania wszystkiego co utraciła.
 
Nowa przygoda horror, to wciągająca historia w świecie w rozdzielczości Full HD, z klimatyczną ścieżką dźwiękową autorstwa micAmic i artystów-gości i obsługą głosową w języku angielskim.
 
Gra zadebiutuje zarówno na platformie Steam, jak i na GOG.com. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Odwiedź stronę wydawcy, studia Screen 7 
 
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-12-05 15:01:06

Bardzo dziwnie to wygląda i w sumie mało zachęcająco. Takie miganie i skakanie niejakie.

Reklama
Reklama