dodano: 2022-05-17 19:00:01
PCNSH

Lost in Play, animowana przygodówka logiczna ukaże się na growym rynku już tego lata

aktualności news Lost in Play, animowana przygodówka logiczna ukaże się na growym rynku już tego lata
Lost in Play, animowana przygodówka logiczna ukaże się na growym rynku już tego lata
11°
0

Lost in Play, animowana przygodówka logiczna, gra stworzona przez Happy Juice Games oraz Joystick Ventures ukaże się na growym rynku już tego lata. 

Wstępną datę premiery ma już wykonana w animowanym stylu, przygodowa gra logiczna, w której znajdziecie wiele nawiązań, stworzona przez Happy Juice Games, gra o tytule Lost in Play.

Zapoznaj się także z: Blooper Team pracuje nad odświeżoną wersją Silent Hill 2! Konami planuje stworzyć kilka gier z tej serii

Happy Juice Games ogłasza wstępną datę premiery wyjątkowej gry przygodowej, nawiązującej do klasycznych telewizyjnych kreskówek, w której znajdziecie nawiązania do Alicji w Krainie Czarów, Monkey Island i wielu innych. Gra nosi tytuł Lost in Play i zadebiutować ma na Steam i Switch-u  latem tego roku. Gra można sprawdzać w wersji demonstracyjnej. Znajdziecie ją na karcie gry, na platformie Steam. 

Lost In Play to mimo klasycznego stylu point-and-click i bajkowego klimatu, oprócz słodkości zawiera także wiele łamigłówkowych wyzwań. Jest to gra wykonana w rysunkowym stylu 2D, w której wcielamy się i przejmujemy kontrolę nad rodzeństwem, bratem i siostrą o imionach Toto oraz Gal. Pewnego dnia oboje gubią się w świecie magii, gdzie będą musieli zmierzyć się z łamigłówkami i poznają wiele magicznych stworzeń. 

Gra, z której wrażenia z wersji demonstracyjnej znajdziecie na łamach naszego serwisu jest przygodówką w klasycznym stylu, ale pozbawioną dialogów. Do przekazywania informacji służą w niej strona wizualna, która służy zarówno do przekazywania instrukcji gry, jak i jej narracji. 

Przeczytaj również: Voodoo Detective, ręcznie rysowana przygodówka w stylu noir z majową datą premiery

Stworzyliśmy Lost in Play jako grę, w którą gracze naszego pokolenia mogą grać przed telewizorami ze swoimi dziećmi - mówi Yuval Markovich, współzałożyciel Happy Juice Games. Chcieliśmy wykorzystać ducha kreskówek, na których wszyscy dorastaliśmy, aby połączyć się z poczuciem przygody, które większość z nas przeżywała w młodości, a z wiekiem traci z nim kontakt. Naszym celem było odzyskanie tej magii, i mamy nadzieję, że gracze z przyjemnością odnajdą urok, nostalgię i będą czerpać radość z odkrywania uroku, nostalgii i dobrego samopoczucia podczas gry w Lost in Play.

Gra zmierza na komputery osobiste, Nintendo Switch latem tego roku.

Karta gry Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Komentarze (0):
Reklama