dodano: 2019-07-07 18:15:03
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

LOST ORBIT: Terminal Velocity wkrótce zabierze nas w kosmos

Autor: AnoX
LOST ORBIT: Terminal Velocity wkrótce zabierze nas w kosmos
11°
0

LOST ORBIT: Terminal Velocity to zupełnie nowa, super szybka zręcznościowa gra, w której mały błąd może okazać się bardzo kosztowny w skutkach.
 
Terminal Velocity to definitywna wersja gry, która ma zapewnić nam okazję do zaznajomienia się z pełnym wydaniem gry, która ma dostarczyć nam atrakcje związane z kosmosem, asteroidami oraz pędem kosmicznym naszego bohatera.
 
Testy trybu Versus w Gears 5 rozpoczną się już wkrótce!
 
W ramach rozgrywki wcielimy się w odważnego i lekko szalonego kosmonautę, który postanawia przebić się przez niebezpieczne terytorium z użyciem małego silniczka kosmicznego.
 
W ramach nowej wersji będziemy mogli skorzystać z wiertła, które pozwoli nam się przebijać przez niektóre obiekty, będziemy mogli zniszczyć, choć nie zabraknie także licznych min oraz laserów czy pocisków zmierzających w naszą stronę.
 
Dynamiczne przebijanie się pomiędzy przeszkodami także w nowych 12 poziomach, gdzie czekają nas także chociażby pościgi za bossami, sprytniejsze zagrożenia oraz szereg nowych wyzwań, które dostarczą nam nową dawkę atrakcji, które zwyczajnie warto sprawdzić.
 
Cuphead: The Delicious Last Course niestety nie zdąży na premierę
 
LOST ORBIT: Terminal Velocity ukaże się 16 lipca 2019 roku na PC, PS4, XB1 i NSH.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama