dodano: 2021-09-19 20:00:02
PCNSH

Love Colors: Paint with Friends, wirtualna kolorowana dostępna zarówno na komputerach, jak i Switchu

Love Colors: Paint with Friends, wirtualna kolorowana dostępna zarówno na komputerach, jak i Switchu
13°
0

Love Colors: Paint with Friends, wirtualna kolorowana, stworzona przez studio Vixa Games dostępna zarówno na komputerach, jak i Nintendo Switch.

Gra o tytule Love Colors: Paint with Friends, która pozwoli się Wam zrelaksować, wykonana w stylistyce pikselowej, pozwalająca zadbać o nasz wewnętrzny spokój, stworzona przez polskie studio Vixa Games, jest już dostępna zarówno na Steam, jak i w sklepie Nintendo Switch. Gra z okazji premiery została zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie. 

W tej pierwsze takiej grze, w której zadbamy o własny spokój, staniemy się malarzami tworzącymi jeden z aż 150 obrazów, wśród których znajdują się zwierzęta, potrawy, ludzie, miasta i więcej niespodzianek. W tej pierwszej takiej produkcji tego typu możemy zagrać w jednoczesną grę, ale także z nawet czwórką znajomych.

Przeczytaj również: Love Colors: Paint with Friends, wirtualna kolorowanka, która pozwoli nam się zrelaksować

Rozgrywka opiera się na wielkiej precyzji i dokładności. Dostępny jest szeroki wybór kompozycji. Gra posiada różny poziomem trudności. Jest dostosowana jest dla graczy w każdym wieku, pozwalając budować naszą kreatywność, rozwijać być może hobby związane z malarstwem. 

Gra dostępna na komputery osobiste PC oraz Nintendo Switch. 

Kup grę na Steam


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje