dodano: 2020-02-14 18:00:01
PC

Premierę urokliwej przygodówki LUNA The Shadow Dust mamy już za sobą

Autor: agusia16
Premierę urokliwej przygodówki LUNA The Shadow Dust mamy już za sobą
12°
0

Wczoraj swoją premierę na Steam oraz GOG.com miało debiutanckie dzieło czteroosobowego Lantern Studio, przygodówka logiczna LUNA: The Shadow Dust.
 
Niewielkie pochodzące z odległych Chin, Lantern Studio, które tworzy czwórka osób, od czterech lat pracowało nad ich debiutanckim przygodowym projektem, grą skupioną na bez dialogowej opowieści, której motorem napędowym są łamigłówki i wszelakie zagadki logiczneLUNA The Shadow Dust zadebiutowała w sprzedaży. Wydawcą tego urokliwego przygodowego projektu jest niemieckie Application Systems Heidelberg, które ma na swoim koncie kilka świetnych przygodówek, takich jak: Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HDUnforeseen Incidents, czy Lamplight City
  
LUNA The Shadow Dust - recenzja
 
Gra, o której mieliśmy już przyjemność wspominać na stronie, przenosi graczy do fantastycznej, nieco baśniowej krainy napędzanej wyobraźnią, która traci swój blask i równowagę, a jej piękno powoli zakrywa cienisty pył. Pewnego dnia na owej planecie ląduje chłopiec, który prowadzony przez ognik, a potem światło latarni znajduję dawno nie otwierane drzwi, które prowadzą do ogromnej wieży. Wkracza do środka, przechodzi przez kolejne jej pomieszczenia mierząc się za zagadkami, aż trafia na przygniecione deskami, w pół żywe stworzenie. Ratuje je, a ono odwdzięcza mu się nie tylko pomocą, ale i przyjaźnią. Odtąd wędrują już razem, wspólnie pokonując kolejne wyzwania jakie stawia im pozbawiony równowagi świat i wspomniana wieża. 
 
LUNA The Shadow Dust to gra, która pozbawiona jest dialogów. Fabuła jest tu opowiada poprzez obraz, muzykę i zagadki logiczne, których rozwiązanie prowadzi do otwarcia nowych drzwi i aktywowania kolejnego poziomu, kolejnej części wieży. 
 
Gra dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC oraz Mac na Steam, GOG.com oraz w sklepie Humble Store.  
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama