dodano: 2019-04-02 18:00:02
PC

Malowana przygodówka, LUNA The Shadows Dust z nowym zwiastunem

Autor: agusia16
Malowana przygodówka, LUNA The Shadows Dust z nowym zwiastunem
10°
0

LUNA The Shadows Dust, ręcznie rysowana i animowana gra przygodowa "wskaż i kliknij" Application Systems Heidelberg i Lantern Studio zaprezentowana na nowym zwiastunie. 
 
LUNA The Shadows Dust to gra skupiająca się na łamigłówkach, ciekawej narracji, klimatycznej ścieżce dźwiękowej i wyjątkowej, choć pozbawionej dialogów historii, o czym świadczy nowy filmowy zwiastun.
 
Gra, która zadebiutować ma na Steam w wersji na PC, Mac i Linux, przestawiana Wam już była między innymi w tym wpisie. Jest to wielokrotnie nagradzana gra przygodowo - logiczna point & click, w której przejmujemy kontrolę nad chłopcem mającym życiową misję. Razem ze swoim towarzyszem odkrywają chylący się ku upadkowi, magiczny świat, który musi zostać oświetlony. Zadanie jest możliwe dzięki rozwiązywaniu zagadek i śledzeniu starych wspomnień oraz zmierzeniu się z emocjami, przeznaczeniem i odwagą, w których gracz będzie uczestniczył. 
 
Unforeseen Incidents - recenzja
 
Lamplight City - recenzja
 
LUNA The Shadows Dust to produkcja niewielkiego, niezależnego studio kreatywnych twórców, w którego skład wchodzą: Beidi Guo (dyrektor artystyczny), Fox (kierownik projektu), Wang Guan (programista) i Wang Qian (kompozytor muzyki). LUNA to ich debiutancki projekt, nad którym pracują od czterech lat a rozpoczął się od udanej kampanii na Kickstarterze w kwietniu 2016 roku. Ciągle można wypróbować dostępną na karcie kampanii wersję demonstracyjną klik. Nowe demo już niebawem. 
 
Kluczowe cechy gry:
  • Tradycyjna animacja
  • Sterowanie dwoma postaciami
  • Unikalne łamigłówki
  • Wciągająca muzyka
  • Bezkompromisowy film fabularny 2D
 
Zanim LUNA The Shadows Dust zadebiutuje, a miejmy nadzieję, że tak jak poinformowano na filmie, nastąpi to już latem, pojawi się nowa wersja demonstracyjna, która zawierać ma dwa nowe poziomy z czterema nowymi lokalizacjami.
 
Unforessen Incidents - solucja, poradnik
 
Lamplight City - poradnik, solucja
 
Wydawca, Application Systems Heidelberg, którym ma na swoim koncie takie przygodówki jak: Lamplight City czy Unforeseen Incidents, których recenzje i poradniki znajdziecie na łamach naszego serwisu, pojawi się z LUNA The Shadows Dust na EGX Rezzed w Londynie, w dniach od 4 do 6 kwietnia 2019 roku. Jeśli zatem się wybieracie, możecie odwiedzać ich stoisko i wypróbować osobiście jak prezentuje się ów tytuł. 
 
Gra zadebiutuje na platformie Steam w wersji na PC, Mac i Linux.
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama