dodano: 2018-12-21 06:55:02
PC

Macrotis: A Mother's Journey to nowa gra studia Proud Dinosaur's

Autor: AnoX
Macrotis: A Mother's Journey to nowa gra studia Proud Dinosaur's
14°
0

Macrotis: A Mother's Journey to zupełnie nowa gra studia Proud Dinosaur's, które zabierze nas do pięknego świata uroczych stworzonek i platform.
 
Proud Dinosaur's z przyjemnością ogłaszają, że ich debiutancką grą jest Macrotis: A Mother's Journey, które ukaże się na komputerach osobistych w pierwszym kwartale 2019. Produkcja reprezentuje gatunek puzzle platformer z perspektywą 2.5D, gdzie jako matka Bilby próbujemy znaleźć swoje dzieci, które zaginęły  podczas huraganu.
 
Gra ma profesjonalnie przygotowaną ścieżkę dźwiękową, która podkreślać będzie naładowaną emocjami narrację w ramach przedstawionego świata fantasy. Gracze wyruszają w poszukiwaniu dzieci, przy okazji napotykając na szeroką gamę stworzeń i przeszkód, podczas gdy powodzie w tym uniwersum są coraz gorsze.
 
Macrotis będzie zawierał wiele układanek, w tym wyjątkową mechanikę rozgrywki, która pozwoli grze się wyróżnić w tym obszernym gatunku. Poziomy gry zostały zaprojektowane, aby umożliwić graczom znalezienie różnych sposobów rozwiązywania łamigłówek za pomocą magii Bilby'ego na różne sposoby.
 
- Nasze studio zostało założone przez grupę przyjaciół, którzy uwielbiają gry i doświadczenia, które mogą i starają się zapewnić. Chcieliśmy stworzyć coś, co pociągnęłoby za sobą emocje ludzi, ale zapewniło nam solidne wyzwanie związane z grą, poparte charakterystycznym stylem artystycznym i najlepszymi występami audio. - Mówi Cagan Yanilmaz Producent w Proud Dinosaurs.
 
Macrotis: A Mother's Journey będzie mieć premierę w 1 kwartale 2019 roku w cenie niecałych 10 dolarów. Dostęp do zamkniętych beta testów można otrzymać na kanale Discord gry.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama