dodano: 2021-02-21 08:00:02

Mare of Easttown, oficjalny zwiastun limitowanego serialu kryminalnego HBO z Kate Winslet w roli głównej

Mare of Easttown, oficjalny zwiastun limitowanego serialu kryminalnego HBO z Kate Winslet w roli głównej
16°
0

Mare of Easttown, oficjalny zwiastun limitowanego serialu kryminalnego HBO z Kate Winslet w roli głównej. Premiera serialu na HBO i HBO GO w kwietniu.

HBO zapowiedziało kolejną serialową nowość, produkcję limitowaną, z  Kate Winslet w roli głównej o tytule Mare of Easttown, opowieść o policjantce z niewielkiego miasteczka.

Czytaj również: The Nevers - Nierealne, serial HBO w stylu fantasy dramat akcji. Londyn pełen jest kobiet o nadprzyrodzonych mocach 

Mare of Easttown to serial kryminalny, utrzymamy w dramatycznym klimacie. Serial zasili kwietniową ramówkę serialową i filmową wspomnianej platformy.

Jego twórcą, scenarzystą a zarazem showrunnerem jest Brad Ingelsby (Nocny pościg, Zrodzony w ogniu, Droga powrotna oraz Siła nadziei). W roli głównej Kate Winslet, znana z ról w Titanicu, Marzycielu, Lektorze czy Holiday.

Opowieść koncentruje się na policjantce z niewielkiego miasteczka Pensylwanii, która zmagając się z przeciwnościami losu, własnymi problemami, zmierzy się z jeszcze jednym wyzwaniem. Przyjdzie jej zająć się sprawą morderstwa, które położy się cieniem na mieszkańcach niewielkiej, małomiasteczkowej społeczności. 

W serialu składającym się z 7 odcinków, oprócz wspominanej Kate Winslet, zagrali także: Jean Smart (Legion, Dwoje do poprawki, Księgowy), Evan Peters (American Horror Story: Hotel, Po prostu walcz!, Projekt Lazarus), Julianne Nicholson (Outsider, Togo, Sierpień w hrabstwie Osage), Guy Pearce (Memento, Jak zostać królem, Hrabia Monte Christo, Tajemnice Los Angeles) i Angourie Rice (Każdego dnia, Spider-Man: Daleko od domu, Spider-Man: Homecoming).

Premiera serialu na HBO i HBO GO 19 kwietnia 201 roku. 

Strona HBO GO


Komentarze (0):
Reklama
Reklama