18°
0
dodano: 2020-10-17 02:25:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Marvel's Avengers ze kolejnymi problemami oraz nadchodzącą treścią... w zasadzie dla kogo?

Autor: AnoX
Niedawno w sieci nie brakowało informacji o problemach z ilością graczy na serwerach, tymczasem Marvel's Avengers napotkało na kolejne problemy.
 
Niedawno w sieci pojawiały się informacje oraz dokładne liczby dotyczące liczby graczy aktywnie grających w Marvel'a Avengers, tymczasem twórcy niejako zdecydowali się odpowiedzieć poprzez serię ogłoszeń dla graczy.
 
Poza podziękowania dla osób dalej grających, zdecydowano się przyznać im prezent w ramach wdzęczności. Od 22 października od 19:00 będzie moglu odebrać:
 
  • Kredyty: 1500 – wystarczająca liczba, by zakupić legendarną skórkę lub tabliczkę z imieniem na targu 
  • Jednostki: 7000 
  • Moduły ulepszeń: 250 
  • Klucze DNA: 20 
  • Tabliczka z imieniem inspirowana Sarą Garzą (bo serio, jesteście najlepsi.)  
Całość odebrać można do 5 listopada do 19:00. 
 
 
 
Przy okazji otrzymaliśmy zapewnienia o planowanym długotrwałym wsparciu, nadchodzącej aktualizacji 1.3.3. poprawkach, oraz premiery  „Marvel’s Avengers: Podstacja Zero SHIELD”. Zmienione zostaną nagrody za misje, ponownie można spróbować się z misją "Ponowne zgromadzenie", ulepszono oznaczanie oraz wskaźniki i elementy spoza ekranu.
 
Deweloperzy pracują także nad poprawieniem wydajności oraz stabilności działania, toczą się prace nad poprawkami do matchmakingu i generalnie całego trybu wieloosobowego.
 
Przeczytaj takżePoznań Game Arena 2020 NIE odbędzie się! Wydarzenie powróci dopiero w 2021 roku...
 
Ponadto ogłoszono, że aktualizacja z ulepszeniami dla konsol nadchodzącej, nowej generacji trafi dopiero w 2021 roku na serwery, zatem jeszcze trochę musimy na to zaczekać.
 
- Marvel’s Avengers” to dla nas coś więcej niż gra, a wy jesteście kimś więcej niż tylko graczami. Jesteście naszymi superbohaterami. Może i dzieli nas fizyczny dystans, ale wszyscy jesteśmy w tym razem. - powiedział Scot Amos, kierownik studia Crystal Dynamics. 
 
Marvel's Avengers miało premierę 4 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz na Google Stadia. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej w postaci napisów.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama