dodano: 2020-11-12 01:35:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Ledwie zapowiedziano Mass Effect Legendary Edition, a już w sieci krążą plotki z sugestią daty premiery!

Autor: AnoX
20°
0
Ledwie zapowiedziano Mass Effect Legendary Edition, a już w sieci krążą plotki z sugestią daty premiery!
Ledwie Electronic Arts i BioWare zapowiedziały Mass Effect Legendary Edition, a już w sieci krążą plotki i wycieki z sugerujące datę premiery wydania!
 
W minioną sobotę odbyła się zapowiedź Mass Effect Legendary Edition, która niestety nie zapewniła nam praktycznie nic poza zapewnieniem, że w ogóle takie wydanie odświeżonej trylogii jest w planach, nie zaoferowała nam nic.
 
Natychmiast w sieci pojawił się pogłoski wskazujące, że obecnie za ogólnikowym okresem "wiosny 2021 roku" ma się kryć nieoficjalna dokładna data debiutu gry.
 
 
Zgodnie z doniesieniem planowana premiera miała by się odbyć 23 kwietnia 2021 roku, co miał przed przypadek ujawnić sklep VBD, operujący w Europie.
 
Okres ten odnosił się na pewno do wersji na Xbox Series X, jednakże nie można wykluczyć, że premiera być może odbędzie się w częściach. Warto jednak generalnie podejść ze sporym dystansem do tych pogłosek, w końcu pozostało do debiutu sporo czasu, a wiele rzeczy może się wydarzyć w tym czasie.
 
Mass Effect Legendary Edition ma zadebiutować wiosną 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Xbox Series S.
 
 

źródło: https://gamerant.com/mass-effect-legendary-edition-april-2021-rumor/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama