dodano: 2019-12-12 08:00:12

Mayday, ekranizacja komediowej sztuki teatralnej na zwiastunie

Autor: agusia16
Mayday, ekranizacja komediowej sztuki teatralnej na zwiastunie
11°
0

Mayday, ekranizacja najśmieszniejszej komediowej sztuki teatralnej, wystawianej na deskach całego świata, zaprezentowana została na zwiastunie filmowym. Premiery już w styczniu. 
 
Na styczeń przyszłego roku przewidziana została premiera kolejnej ekranizacji filmowej. Tym razem do kin trafi zekranizowana wersja jednej z najbardziej śmiesznych sztuk teatralnych, komedii Mayday. Produkcja w reżyserii Sama Akina (Lejdis, Śniadanie do łóżka, czy Planeta Singli 1, 2) została zaprezentowana na zwiastunie. Premiera filmu w polskich kinach 10 stycznia. 
 
Film Psy 3: W Imię Zasad pokazany na oficjalnym zwiastunie filmowym
 
Mayday to historia Janka (Piotr Adamczyk), mężczyzny prowadzącego podwójne życie, posiadającego dwie żony. Janek twierdzi, że "Dwie żony to nie zdrada". Żyje zatem spokojnie z żoną Basią (Anna Dereszowska) w uroczym mieszkaniu w Warszawie oraz z żoną Marysią (Weronika Książkiewicz) w domu na peryferiach stolicy. Oczywiście żadna z kobiet nie ma bladego pojęcia o istnieniu tej drugiej. Niestety przeszkodą, a nawet ryzykiem rychłego wydania się tajemnicy stają się pewne pozamałżeńskie kłopoty. Ratunkiem dla Janka może być pomoc znajomego, Staszka (Adam Woronowicz). Niestety nie wszystko idzie tak, jak koledzy zaplanowali, lawina niesamowitych zdarzeń, wydarzeń i pomyłek, pociąga za sobą kolejne. Kłamstwo ma przecież krótkie nogi. 
 
W Mayday zagrają: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz, Tomasz Oświeciński, Ewa Kasprzyk i Krzysztof Czeczot.
 
Premiera filmu w polskich kinach 10 stycznia 2020 roku. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama