dodano: 2020-03-30 16:15:03

Mech Mechanic Simulator nową grą Polyslash, twórców We The Revolution

Autor: AnoX
Mech Mechanic Simulator nową grą Polyslash, twórców We The Revolution
12°
0

Mech Mechanic Simulator to zupełnie nowa gra polskiego studia Polyslash, które w ostatnich latach uraczyło nam Phantarukiem i nagradzane We. The Revolution.
 
Niezależne studio oficjalnie zapowiedziało swój nowy projekt, który tym razem zabierze nas do alternatywnej przyszłości, gdzie będziemy się mogli wcielić w... mechanika robotów!
 
Akcja gry zabiera nas do 2121 roku, gdzie na wyspie Katwir obserwować można niewiarygodny skok technologiczny, udowadniający że ostatecznie nastał post-humanizm.
 
Chciwość oraz niepohamowany rząd doprowadziły do sytuacji, w której panuje szeroko zakreślony chaos, a podstawowe prawa wydają się być bardzo oddalone od rzeczywistości, którą my znamy.
 
Dog Trainer w gronie gier Top Wishlist na Steamie
 
Ewolucja, eksperymenty na ludziach oraz dążenie do uzyskania przewagi przez poszczególne światowe korporacje doprowadzając do wprowadzenia terroru i technologicznej-niepewności oraz dominacji.
 
sakura technology, vi-co i dauhasky dominują na rynku mechów, androidów oraz robotów, które stały się codziennym elementem życia wielu ludzi.
 
Pierwsza firm bazuje na japońskiej kulturze bazuje na pokoju i wyizolowaniu, a ich działania dążą do przedłużania życia oraz istnienia wiecznego w oparciu o estetykę "wabi" i "sabi".
 
VI-CO stawia na hasło "make humanity great again", bazując na amerykańskim imperializmie oraz militaryzmie, korzystając z agresywnych metod i rozwiązań.
 
dauhasky jest absolutnym synonimem luksusu oraz bogactwa, zachowując przy tym wszystkim niewiarygodną wytrzymałość oraz jakość, a ich cybernetyczne implanty gwarantując najbogatszym zupełnie nowy poziom możliwości.
 
My znajdziemy się pomiędzy tymi trzeba potężnymi siłami, a jako zwykły mechanik nagle znajdziemy się w centrum uwagi wszystkich mieszkańców Katwir.
 
Twórcy w ostatnim czasie zaoferowali nam solidnego Phantaruka oraz znakomite We. The Revolution, które dotychczas okazały się na tyle dobre, że pozostaje tylko z zadowoleniem obserwować co szykują nam tym razem twórcy z Krakowa.
 
Mech Mechanic Simulator ukaże się w 2020 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama