dodano: 2019-05-25 14:05:02

Mechanic Miner, czyli jak jak zostać dostojnym odkrywcą i inżynierem

Autor: AnoX
Mechanic Miner, czyli jak jak zostać dostojnym odkrywcą i inżynierem
11°
0

Mechanic Miner to nowa niezależna produkcja, która w dżentelmeński sposób podchodzi do tematu okrywania magii świata... no i walki z wielkimi dżdżownicami.
 
We Wczesnym Dostępie zameldowała się zupełnie nowa produkcja sandboxowa, w której w ramach perspektywy 2D będziemy towarzyszyć dzielnemu odkrywcy w poznawaniu niesamowitego świata przedstawionego i istot oraz roślin w nim się znajdujących.
 
Deweloperzy poza opowieścią o jednym z kilku wybitnych umysłów, pozwoli nam samodzielnie wcielić się w inżyniera, który będzie musiał wydobyć zasoby, stworzyć z nich maszynę i z jej pomocą spróbować przedostać się do wcześniej niedostępnych miejsc. 
 
 

- W wolnym czasie zacząłem pracować nad grą o inżynierii ... to było siedem lat temu i okazało się, że nie byłem w stanie przestać! - powiedział Finn Nielsen, dyrektor ds. gier i programista w Hello John. - Wraz z zespołem chcieliśmy stworzyć autentyczny świat, w którym gracze mogą tworzyć prawdziwe, działające maszyny. Kiedy już zakończyliśmy alfe, wokół gry pojawiła się wyjątkowa społeczność, która pomogła nam ją tak bardzo rozwinąć. Czekamy na graczy cieszących się rozgrywką, którą stworzyliśmy z tą niesamowitymi graczami. -
 
Mechanic Miner można już sprawdzić we Wczesnym Dostępie na Steam.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama