dodano: 2021-11-25 12:00:01
PC

Men of War II prezentuje się bardzo obiecująco w pierwszym zwiastunie

Men of War II prezentuje się bardzo obiecująco w pierwszym zwiastunie
11°
0

Men of War II, pełna kontynuacja RTSa z 2004 roku prezentuje swój pierwszy zwiastun! Twórcy zaoferuję znany i lubiany klimat w nowej odsłonie z nowymi mechanikami.

Pełnoprawny następca wojennego RTSa Men of War II od studia Best Way nadchodzi. Zaprezentowano właśnie pierwszy trailer gry, który pokazuje, na razie raczej pobieżnie, czego gracze mogą się spodziewać, bo kontynuacji klasycznego tytułu.

Pierwszy Men of War został wydany w 2004 roku, więc po piętnastoletniej przerwie fani produkcji mogą naprawdę czuć ekscytację.

Twórcy zapewniają, że chociaż gra zachowa swój charakter, takie elementy jak chociażby sztuczna inteligencja ulegną znacznej poprawie. Wiadomo też, że szykowane są dwie kampanie fabularne, jedna skupi się na działaniach aliantów, a druga na froncie wschodnim sowietów.

Są również pewne innowacje. Kluczową mechaniką nowego Men of War ma być tzw. Front Line, polegająca na dynamicznie zmieniającej się linii frontu, która dzieli mapę na dwie strony. 

Zobacz także: Wargaming doceni najbardziej oddanych fanów World of Tanks na PC-tach!

Kolejną nowinką jest Direct Vision, które z kolei pozwoli nam zobaczyć pole bitwy oczami jednego z żołnierzy. 

Men of War II zaproponuje zarówno tryb dla jednego gracza jak i multiplayer, a zadebiutować ma na komputerach osobistych w 2022 roku.

Karta Steam
źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama