dodano: 2020-08-12 21:15:02
PC

Metamorphosis dziś zalicza swoją premierę, otwierając nową wizję dzieła Franza Kafki!

Autor: AnoX
Gra: Metamorphosis
Tagi: Metamorphosis
21°
0
Metamorphosis dziś zalicza swoją premierę, otwierając nową wizję dzieła Franza Kafki!
Metamorphosis, najnowsza gra polskiego studia Ovid Works oraz rodzimego wydawcy All in! Games, dziś zalicza swoją premierę na wszystkich platformach.
 
Po udanym debiucie na NewConnect nadszedł czas na kolejny ważny krok dla Ovid Works, które dziś wypuściło swój tytuł w postaci Metamorphosis, wspartego wydawniczo przez All in! Games.
 
Już od dnia dzisiejszego gracze mogą ujrzeć grową adaptację dotyczącą powieści Przemiana Franza Kafki, w której przyjdzie nam wcieli się w protagonistę przemienionego w insekta. Próbując odzyskać swoją formę i rozmiar wpadniemy do świata, o którego istnieniu zupełnie nie zdawaliśmy sobie sprawy.
 
Twórcy postawili na model zręcznościowy, dzięki któremu łatwiej będziemy mogli mierzyć się z różnego typu wyzwaniami oraz trudnościami, wobec których nie będziemy mogli przejść ot tak.
 
Już teraz z Gregorem możemy poznać szalony świat wykreowany w głowie Kafki, którego dzieła po dziś dzień stanowią wzór prowadzenia narracji oraz prowadzenia powieści z przekazem. 
 
 
- Koniecznie chcieliśmy podkreślić poczucie bycia insektem. Wypróbowaliśmy mnóstwo sposobów, wiele z nich nie wypaliło. W końcu udało nam się połączyć skalę z prowadzeniem gracza w sposób, który przekazuje “insektowość” ruchu. Jesteśmy bardzo dumni z końcowej mechaniki poruszania się. Ale przede wszystkim cieszy nas uzyskana spójność grafiki, gameplayu i historii. Nigdzie indziej nie znajdzie się równie wyjątkowa kombinacja tych elementów. - zespół Ovid Works.
 
Metamorphosis dziś debiutuje (tj. 12 sierpnia 2020 roku) na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.
 
All in! Games S.A. notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW), natomiast Ovid Works S.A. od końcówki minionego miesiąca notowane jest na NewConnect.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama