10°
0
dodano: 2022-08-05 23:50:01
PCNSHPSXBOX

Wydawca i twórcy Midnight Fight Express prezentują drugi materiał zza kulis nadchodzącej w tym miesiącu gry!

aktualności news Wydawca i twórcy Midnight Fight Express prezentują drugi

Wydawca oraz twórca Jakub Dziwniel i jego współpracownicy zdecydowali się zaprezentować drugi materiał zza kulis procesu powstawania Midnight Fight Express, koncentrując się na kolejnym rozdziale rozwoju przenoszenia ruchów faktycznych do świata gry.

Tym razem najwięcej uwagi Eric Jacobus prezentuje, jak dalej rozwijany był system walki, jak nieco inaczej podchodzono w przypadku pojedynków z bossami oraz jak wymagające jest przeniesienie walki z użyciem broni, bezpośrednio do rozgrywki.

Przeczytaj również z: Duchy Inisherin, pierwszy zwiastun opowieści o przyjaźni z szeregiem zaskakujących wydarzeń

 

Jest to także okazja, aby nieco podsumować sesje nagraniowe, które odbywały się w trakcie wprowadzanych w różnych państwach ograniczeń funkcjonowania. Nie zabrakło także scen rozmów, jakie nagrywający, odbywali bezpośrednio z Jakubem Dziwnielem oraz wydawcy Humble Games.

Produkcja ma zadebiutować już 23 sierpnia, gdy wszyscy zainteresowani będą mogli wcielić się w Babyface'a, tajemniczego wojownika poruszającego się po świecie kryminalistów wraz ze swoim dronem posługującym się sztuczną inteligencją.

Midnight Fight Express ukaże się na rynku 23 sierpnia 2022 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama