dodano: 2020-06-05 18:00:01
PC

Midnight Scenes: The Highway (Special Edition), pierwszy z trzech króciutkich przygodowych horrorów od twórcy Thimbleweed Park, wkrótce na Steam

Midnight Scenes: The Highway (Special Edition), pierwszy z trzech króciutkich przygodowych horrorów od twórcy Thimbleweed Park, wkrótce na Steam
10°
0

Midnight Scenes: The Highway (Special Edition), wersja z dodatkami króciutkiej przygodówki w klimacie horroru, dzieła Octaviego Navarro wkrótce na Steam.
 
Niebawem na platformie Steam swoją premierę będzie mieć specjalne edycja pierwszej z trzech produkcji przygodowych w klimacie horroru, której autorem jest Octavi Navarro, twórca Thimbleweed Park, którego dodatkowy rozdział, zatytułowany: Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure znajdziecie w darmowej wersji na Steam i na GOG.com. Kolejna propozycja od tego twórcy, to znana już Midnight Scenes: The Highway, w specjalnej edycji, z dodatkami. 
 
Klasyka przygodowa w każdym calu - Syberia poradnik, solucja
 
Midnight Scenes: The Highway (Special Edition) to jak wspomniałam gra, która wzbudziła zainteresowanie w branży growej. Jest to pierwsza z trzech części klasycznych, acz króciutkich przygodówek w klimacie horroru, której przejście przewidziane jest na około 15 minut. Ta doskonała na przerwę w pracy, wykonana w pikselowej grafice retro, klasyczna przygodówka w typie "wskaż i kliknij", wzbogacona zostanie na Steam o dodatki. Jest wśród nich oryginalna ścieżka dźwiękowa, kilka wersji językowej (niestety nie ma polskiej) czy piękny atrbook w PDF-ie. To jak dostać się do wspomnianych treści zostało wyjaśniona na karcie gry na Steam. U nas znajdziecie to w opisie gry w encyklopedii. 
 
Midnight Scenes: The Highway (Special Edition) to przygodówka w wykonana w pikselowej grafice retro, nawiązująca do horrorów z lat 60-tych, takich jak: The Twilight Zone i The Outer Limits.
 
W pierwszej jej części wcielamy się w Claire Barnes, która za chwilę odkryje jakie okropności i przerażające zdarzenia kryją się w mrokach nocy. Będzie świadkiem wydarzeń, które rozgrywać się będą na opuszczonej drodze, na której będzie musiała się zatrzymać, gdy tylko pojawi się na niej niespodziewana przeszkoda. 
 
Midnight Scenes: The Highway (Special Edition) zadebiutuje na Steam w wersji na PC. Nie znamy jeszcze dokładnej daty. 
 
Kata gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama