dodano: 2020-05-22 13:55:01
PCXBOX

Minecraft Dungeons z pierwszymi, pozytywnymi ocenami, choć... pozostaje mały niedosyt

Autor: AnoX
Minecraft Dungeons z pierwszymi, pozytywnymi ocenami, choć... pozostaje mały niedosyt
17°
0

Minecraft Dungeons doczekał się publikacji pierwszych ocen, które są oczywiście pozytywne, ale chyba stanowią pewien mały zawód i powód do niezadowolenia.
 
Najnowsza propozycja studia Mojang oficjalnie zagościła na rynku zbierając oceny... nieco nie zadowalające. W zasadzie średnia ocen jest na papierze okej, ale jak na ekipę należącą do Xbox Game Studios oczekiwano by czegoś więcej.
 
Dungeons może się pochwalić średnią ocen na poziomie 76/100 oraz poziomem poleceń 73% (za opencritic), co nie jest złym rezultatem, wiele tytułów chętnie by się takimi rezultatami pochwaliło.
 
Czy to zawód? Niestety nie można inaczej ocenić rezultatu ekipy, która przecież nie mogła narzekać na brak wsparcia jednej z największych korporacji na całym globie.
 
Czy będzie się można dobrze pobawić z tym tytułem? Tak, z pewnością choć taka średnia ocen stanowi pewne ostrzeżenie, które warto wziąć pod uwagę, aby nie odczuć niezadowolenia z zakupu.

Czy Minecraft Dungeons to Minecraft 2? Nie, czym zatem jest zupełnie nowa gra studia Mojang?
 
Pierwsze oceny Minecraft Dungeons (za opencritic):
  • 93/100 - PowerUp!,
  • 90/100 - Windows Central,
  • 85/100 - Gamerheadquarters,
  • 81/100 - Cerealkillerz,
  • 80/100 - Gamers Heroes, Destructoid, TrueAchievements,
  • 70/100 - PCGamesN, Spaziogames.
 
 
Minecraft Dungeons ma mieć premierę 26 maja 2020 roku. Gra w chwili premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama