dodano: 2019-11-07 18:00:11
PC

Słowiańska i tajemnicza Mira z kartą gry na Steam oraz datą premiery

Gra: Mira
Słowiańska i tajemnicza Mira z kartą gry na Steam oraz datą premiery
22°
0

Mira, narracyjna rodzima, malowana przygodówka studia Too Husky, inspirowana słowiańskimi legendami i mitami ma już kartę na Steam oraz datę premiery.
 
Mira, klasyczna przygodówka w narracyjnym, melancholijnym stylu, inspirowana mało popularnymi, ale jakże istotnymi dla Polaków mitami i legendami słowiańskimi, niezależny projekt stworzony przez rodzimy zespół studia Too Husky jest już dostępna na platformie Steam. Tytuł można zatem dodawać do swojej listy życzeń na Steamie. O tym, że warto możecie przekonać się w teście z wrażeń z przejścia krótkiego jej fragmentu, który znajdziecie na łamach serwisu. Mira ma także ustaloną datę premiery, którą przewidziano 25 marca 2020 roku. 
 
Mira, słowiańskie legendy - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Mira, to jak wspomniałam gra inspirowana legendami, mitami, przypowieściami i gusłami Słowin, nieco zapomnianymi i pomijanymi w grach, nawet tych przygodowych. Temat postanowiło zgłębić Too Husky, które z okazji umieszczenia gry na Steam, zaprezentowało także nowy zwiastun przybliżający nieco fabułę tego intrygującego przygodowego tytułu. 
 
W Mirze przenosimy się nie tylko do Krakowa zniszczonego po II wojnie światowej, ale także do równoległego i zarazem magicznego świata, gdzie królują właśnie słowiańskie legendy i gusła. W grze wcielamy się w młodą dziewczynę o imieniu Mira, która w magiczny sposób trafia do krainy, w której na jej drodze stają rusałki, skrzaty czy utopce. Nawia, bo tak nazywa się to miejsce pozwoli Mirze zmierzyć się ze swoim losem, z przeszłością i przeznaczeniem. 
 
Mira to przygodówka graficznie prześliczna, stworzona malowanym, ręcznie rysowanym stylu, utrzymana w stonowanych, acz urokliwych, trochę mrocznych barwach. Rozgrywce towarzyszy klimatyczna ścieżka dźwiękowa. 
 
Mira zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na PC 25 marca 2020 roku w pełnej polskiej wersji językowej. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama