dodano: 2020-03-21 18:00:01
PC

Mira, przygodówka w formie słowiańskiej przypowieści, kolejny zwiastun

Autor: agusia16
Mira, przygodówka w formie słowiańskiej przypowieści, kolejny zwiastun
25°
0

Mira, rodzima produkcja wypełniona słowiańskim klimatem i nostalgią, zadebiutuje już za kilka dni. Tymczasem obejrzyjcie zwiastun z fragmentem rozgrywki.
 
Do magicznego, zaczerpniętego z mitów i legend słowiańskich świata Miry wkroczymy już za cztery dni, kiedy to przygodowa gra narracyjna autorstwa studia Too Husky - Jerzego Rojkowskigo i Karola Sollicha, będzie mieć swoją premierę. Zanim ten moment nastąpi, warto przyjrzeć się kolejnymi jej filmowemu zwiastunowi, który przybliży wam fragment z rozgrywki. 
 
Mira, słowiańskie legendy - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Mira to gra, która w poetyckim, niezwykle magicznym i rysunkowym stylu zabierze nas do rzeczywistości, która miesza realizm z fikcją. Gra przenosi nas bowiem do powojennego Krakowa, jednocześnie pozwalając graczom zwiedzać świat pradawnej, słowiańskiej krainy. Podczas wędrówki, wcielając się w młodą dziewczynkę, opiekunkę w domu dla sierot, wędrujemy między rzeczywistościami. Przemierzamy współczesną, rzeczywistą i ludzką Jawię, magiczną, pełną duchów i tajemniczych stworzeń Nawię oraz krainę zawieszoną między stanem rzeczywistym a magią, dom Bogów, zwany Prawią. Robimy to po to, by zagłębić się we wspomnieniach i poradzić się zarówno z przeszłością, jak i przyszłością. 
 
Mira to gra wykonana w malowniczej, rysunkowej i nastrojowej, trochę tajemniczej graficznej formie. To klasyczna przygodówka typu "wskaż i kliknij" nastawiona nie tylko na eksplorację, ale także na rozwiązywanie mini-gier i łamigłówek. Twórcy postarali się przybliżyć w niej zapomniany świat słowiańskich mitów i legend, w którym królują magiczne stworzenia, jak: nimfy wodne, utopce czy impy. Magicznej atmosferze i narracyjnej rozgrywce towarzyszy klimatyczna ścieżka dźwiękowa
 
Premiera gry na platformie Steam w wersji na komputery osobiste PC 25 marca 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama