dodano: 2020-04-18 17:40:01
PC

Poradnik, solucja - Mira, przygodowa słowiańska opowieść krok po kroku

Autor: agusia16
Poradnik, solucja - Mira, przygodowa słowiańska opowieść krok po kroku
24°
0

Mira, rodzima przygodówka inspirowana mitami i legendami, narracyjna, ale i nie pozbawiona łamigłówek z podpowiedzią. Prezentujemy jej poradnik, solucję!
 
Mira, stworzona przez Polaków ze studia Too Husky, niezależna przygodówka wpisującą się w nurt powieści wizualnych, która oprócz narracji, tym razem nastawionej na mitologię słowiańską, o czym wspominałam w recenzji, posiada także mini-gry i łamigłówki. Dlatego zapewne poradnik/solucja, którą dla was przygotowaliśmy, może się przydać. W razie problemów, oczywiście służymy pomocą. 
 
Słowiańska i narracyjna, rodzima Mira - recenzja
 
Choć Mira nie jest grą trudną, nie znajdziecie w niej ani wymagających łamigłówek, ani wyzwań natury przedmiotowej, czyli przedmiotowych zagadek, to gra posiada kilka mini - gier, z którymi trzeba się zmierzyć. Istotą tejże przygodówki są także wybory i decyzje, co jest typowym rozwiązaniem w grach w klimacie klasycznego, ale jednak visual novel. Przepiękna grafika i leksykon przybliżający słowiańskie mity i legendy i stwory z ową mitologią związane, uatrakcyjnia rozgrywkę.
 
Wszystkie etapy przejście tej rodzimej przygodówki znajdziecie w naszym poradniku/solucji, który dodatkowo został ubarwiony licznymi screenami, które nie tylko ubarwiają poradnik, ale i są formą podpowiedzi.
 
Jednocześnie zachęcamy was do odwiedzenia naszego działu poradników i solucji, który jest ciągle uzupełniany. Znajdziecie w nim nie tylko sposoby przejścia przygodówek, ale porady dotyczące innych growych gatunków oraz szeroko pojętej technologii komputerowej i z tym związanej. Zaglądajcie, z pewnością znajdziecie pomocne teksty. Służymy pomocą! 
 
 Przygodówka Mira krok po kroku - poradnik, solucja
 
Mira dostępna jest w wersji na komputery PC na Steam. 
 
Kup grę na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama